شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
برزگر:

کمیته دائم ضد ایرانی اتحادیه عرب با هدف بقای حاکمیت های باطل تشکیل شده است

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشورهای عربی برای بقای حاکمیت های باطل خود دست به تاسیس کمیته دائم ضد ایرانی زده اند.
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 11:03
کمیته دائم ضد ایرانی اتحادیه عرب با هدف بقای حاکمیت های باطل تشکیل شده است عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: کشورهای عربی برای بقای حاکمیت های باطل خود دست به تاسیس کمیته دائم ضد ایرانی زده اند. http://cdn.icana.ir/d/019/201606104892053267.jpg کمیته,دائم,ضد,ایرانی,اتحادیه,عرب,با,هدف,بقای,حاکمیت,های,باطل,تشکیل,شده,است Icana

شهروز برزگر کلشانی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به اقدام اتحادیه اروپا برای تاسیس کمیته دائم ضد ایرانی، اظهار داشت: اتحادیه عرب سیاست های کشورهای غربی را در منطقه پیاده می کنند، ترس و وحشتی در دل حاکمیت های عربی افتاده است که اگر مردم بیدار شوند به ضرر خودشان تمام می شود برای همین تلاش دارند علیه ایران گام بردارند.

نماینده مردم سلماس در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اگر بیداری مردم منطقه رخ دهد، حاکمیت هایی که به غرب وابسته هستند، دیگر جایی نخواهند داشت و اعتبارو جایگاه شان در بین مردم منطقه از بین خواهد رفت.

وی گفت: تشکیل کمیته دائمی ضد ایرانی در واقع کمیته دائمی برای بقای کشورهای عربی شکل گرفته است، این کمیته علیه ایران نیست بلکه اتحادیه بین خود ایجاد کردند تا حاکمیت باطل خود را با کمک غرب ارتقا دهند.

این نماینده بیان کرد: سیاست های ترارمپ است، کشورهای عربی در منطقه وقتی می بینند احتمال این وجود دارد ترامپ از آنها حمایت نکنند برای همین به فکر ایجاد کمیته ای برای اتحاد در مقابل ایران افتاده اند تا  در صورتی که ترامپ دست از حمایت کشورهای عربی برداشت این کمیته کمکی در راستای ارتقا جایگاهشان باشد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی اظهار داشت: از سوی دیگر سیاست خارجی ایران ارتباط با کشورهایی است که منشا و خواستگاه مردمی دارد بنابراین کشورهای عربی احساس خطر کردند که با افزایش نفوذ ایران آنها دیگر نتوانند از حمایت کشورهای دیگر برخوردار شوند به این جهت کمیته ضد ایرانی شکل داده اند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر