شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
فلاحت پیشه:

اقدام ترامپ درباره تحریم‌های غیرهسته‌ای علیه ایران طبق قوانین سنواتی آمریکا خواهد بود

سرویس سیاسی
نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس معتقد است ترامپ طبق ساختار آمریکا نسبت به تمدید وضعیت اضطرار ملی علیه ایران که اخیرا ازسوی اوباما به امضا رسیده است، عمل می کند.
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 09:40
اقدام ترامپ درباره تحریم‌های غیرهسته‌ای علیه ایران طبق قوانین سنواتی آمریکا خواهد بود نماینده مردم اسلام آباد غرب در مجلس معتقد است ترامپ طبق ساختار آمریکا نسبت به تمدید وضعیت اضطرار ملی علیه ایران که اخیرا ازسوی اوباما به امضا رسیده است، عمل می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201607106383214608.jpg اقدام,ترامپ,درباره,تحریم‌های,غیرهسته‌ای,علیه,ایران,طبق,قوانین,سنواتی,آمریکا,خواهد,بود Icana

حشمت الله فلاحت پیشه در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به تمدید وضعیت اضطرار ملی علیه ایران و تمدید تحریم های غیرهسته‌ای ازسوی اوباما پیش از اتمام دوران ریاست جمهوری وی، گفت: واقعیت این است که ترامپ طبق روالی که در ساختار آمریکا وجود دارد و طبق قوانینی که نیازمند امضای سنواتی است اقدام می کند.

نماینده مردم اسلام آباد غرب و دالاهو در مجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه حتی اگر ترامپ به وضعیت اضطرار ملی علیه ایران توجه نکند به معنای بهبود شرایط کار نیست، عنوان کرد: با این حال ترامپ شعارهایی علیه اجرای برجام داشت که باز هم باید گفت دست وی در قبال تغییرات در برجام بسته است که عدم توجه به آن منجر به گسترش چندجانبه گرایی دربرابر جمهوری اسلامی ایران می شود.

وی در ادامه با اشاره به عزم جدی رئیس جمهور جدید آمریکا برای تغییر سیاست خارجی و دیپلماسی ایالات متحده، بیان داشت: معتقدیم قوانینی که در شرایط کنونی در حال شکل گیری در کنگره آمریکا است، مقدمه چینی برای اجرای سیاست ایالات متحده علیه ایران در دوران ترامپ است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در پایان با بیان اینکه مقامات آمریکایی علیه ایران، سیاست سخت تر کردن شرایط اجرای توافق هسته ای را دنبال خواهند کرد، خاطرنشان ساخت: در حال حاضر مقدمه چینی این موضوع در کنگره در حال طرح ریزی است و آمریکایی ها در این رابطه تلاش می کنند که اگر نتوانستند زمینه اعمال تحریم هایی مانند داماتو و تحریم های فرامرزی را فراهم کنند، اقداماتی را برای سخت تر کردن و بستن فضا علیه ایران صورت دهند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000