هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س):

شهدای آتشنشان در قطعه 50 بهشت زهرا دفن می شوند

سرویس دیگر رسانه‌ها
مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با ابراز همدردی با خانواده بزرگ شهرداری تهران و به ویژه خانواده های داغدار شهدای آتش نشان اعلام کرد: شهدای آتش نشان در قطعه 50 بهشت زهرا (س) دفن می شوند.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 11:49
شهدای آتشنشان در قطعه 50 بهشت زهرا دفن می شوند مدیرعامل سازمان بهشت زهرا (س) با ابراز همدردی با خانواده بزرگ شهرداری تهران و به ویژه خانواده های داغدار شهدای آتش نشان اعلام کرد: شهدای آتش نشان در قطعه 50 بهشت زهرا (س) دفن می شوند. http://cdn.icana.ir/d/019/201701104929979140.jpg شهدای,آتشنشان,در,قطعه,50,بهشت,زهرا,دفن,می,شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، اکبر توکلی نژاد در حاشیه بازدید از محل حادثه اظهار کرد: همه نیروهای سازمان بهشت زهرا (س) و تجهیزات و امکانات این سازمان به ویژه آمبولانس‌ها آماده هستند و پس از طی مراحل تفحص اجساد مطهر شهدای آتش نشانان و نیز مرحله شناسایی هویت ، پیکر این عزیزان در قطعه 50 شهدا دفن می شود.

بر اساس گزارش سایت تهران سما، وی با بیان اینکه همه ما جزوی از خانواده بزرگ شهرداری تهران هستیم و از جان باختن شهدای آتش نشان در غم و اندوهی بزرگ فرو رفته ایم گفت : به دلیل رعایت همه مسایل، آمبولانس ها در میدان اصلی عملیات نیستند بلکه دررینگ های عقب تر و خیابان های اطراف قرار دارند و به محض نتیجه یافتن تفحص شهدا در محل حاضر می شوند.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000