هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
معاون مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران خبر داد:

اعزام تیم تخصصی شرکت حفاری برای مشارکت در آواربرداری ساختمان پلاسکو

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات تخصصی از اعزام تیمی از متخصصان این شرکت برای مشارکت در عملیات آواربرداری ساختمان پلاسکو تهران خبر داد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 11:50
اعزام تیم تخصصی شرکت حفاری برای مشارکت در آواربرداری ساختمان پلاسکو معاون مدیر عامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات تخصصی از اعزام تیمی از متخصصان این شرکت برای مشارکت در عملیات آواربرداری ساختمان پلاسکو تهران خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201701109156621101.jpg اعزام,تیم,تخصصی,شرکت,حفاری,برای,مشارکت,در,آواربرداری,ساختمان,پلاسکو Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، مسعود حقیقی در این باره اظهار کرد: متخصصان کنترل فوران و بحران این شرکت در پی تماس مسئولان ستاد بحران وزارت کشور با مدیرعامل ملی حفاری عازم تهران شدند.

 وی افزود: تنها به فاصله 6 ساعت پس از این تماس ترکیب تیم اعزامی مشخص و در محل حادثه حضور یافتند.

 حقیقی با اشاره به هماهنگی به عمل آمده با ستاد بحران وزارت کشور و شهرداری تهران، تصریح کرد: تیم عملیاتی ملی حفاری در بازدید از محل حادثه پیشنهادات فنی در جهت بهبود و شتاب بخشی عملیات آواربرداری را ارائه داد که مورد توجه قرار گرفت.

 معاون مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران در عملیات تخصصی عنوان کرد: این شرکت آمادگی کامل دارد تا به محض دریافت نظرات مدیران بحران شهرداری تهران با بکارگیری همه امکانات وارد عمل شود.

 وی ادامه داد: شرکت ملی حفاری ایران با توجه به ماهیت کار حفاری و حوادث احتمالی ناشی از آتش‌سوزی در نتیجه فوران چاه‌های نفت و گاز، تجارب ارزنده‌ای در خصوص مهار و کنترل فوران، پاکسازی، تخلیه و انتقال تجهیزات و سازه‌های آسیب دیده در موقعیت‌های عملیاتی دارد.

 به گزارش ایسنا، بر اثر آتش‌سوزی و ریزش ساختمان تجاری پلاسکو تهران تعدادی از آتش نشانان فداکار و شهروندان زیر آوار گرفتار شدند که تلاش نیروهای امدادگر از بخش‌های مختلف برای آواربرداری و خارج ساختن آنان از محل حادثه  ادامه دارد.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000