شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
زاهدی:

کمتر از یک درصد از مدیران کشور خارج از عرف عمل می‌کنند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از شفاف سازی حقوق و درآمدها مخصوصا مدیران سخن به میان آورد و عنوان کرد: در برنامه ششم توسعه این قانون دیده شده است؛ زیرا که فضاسازی جامعه به گونه‌ای شده که نشان می‌دهد مدیران ما فاسد می‌باشند؛ این در حالی است که کمتر از یک درصد از مدیران خارج از عرف عمل می‌کنند و با این قانون مشخص خواهد شد که مدیران ما پاکدست می باشند.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 11:53
کمتر از یک درصد از مدیران کشور خارج از عرف عمل می‌کنند رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی از شفاف سازی حقوق و درآمدها مخصوصا مدیران سخن به میان آورد و عنوان کرد: در برنامه ششم توسعه این قانون دیده شده است؛ زیرا که فضاسازی جامعه به گونه‌ای شده که نشان می‌دهد مدیران ما فاسد می‌باشند؛ این در حالی است که کمتر از یک درصد از مدیران خارج از عرف عمل می‌کنند و با این قانون مشخص خواهد شد که مدیران ما پاکدست می باشند. http://cdn.icana.ir/d/019/201603108117775942.jpg کمتر,از,یک,درصد,از,مدیران,کشور,خارج,از,عرف,عمل,می‌کنند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمدمهدی زاهدی امروز سوم بهمن ماه در جلسه شورای اداری شهرستان کرمان گفت: پس از حادثه پلاسکو دیگر در ساخت و سازها تسامح قابل قبول نیست و شهرداری‌ها و سایر دستگاه‌های مربوطه مسئولیت سنگینی را در این زمینه بر عهده دارند.

وی با اشاره به مصوبات برنامه ششم توسعه، اظهار کرد: در برنامه ششم توسعه مصوب شد که 15 درصد بافت فرسوده شهرها احیا گردد، ضمن آنکه چاره‌ای جز این نداریم، همچنین توجه ویژه به شهرداری‌ها در این برنامه داشته‌ایم و منابعی که در مرکز توزیع می‌شود اکنون در داخل شهرها پرداخت خواهد شد.

رییس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس شورای اسلامی نگاه ویژه به بحث ایثارگران، زیرساخت‌های دفاعی، پدافند غیر عامل، اقتصاد دانش بنیان، بیمه سلامت، زیرساخت های آموزشی را از دیگر مصوبات برنامه ششم توسعه برشمرد.

نماینده مردم کرمان و راور در مجلس شورای اسلامی با بیان این مطلب که با ادامه وضعیت کنونی، بانک‌ها در آینده‌ای نه چندان دور ممکن است کشور را دچار مشکل کنند، بیان کرد: اصلاح سیستم بانکی در اولویت برنامه‌های کشور هستند و اگر تدبیری در این خصوص اندیشیده نشود کشور را در آینده‌ای نه چندان دور دچار بحران خواهد کرد.

به گزارش ایسنا، زاهدی از شفاف سازی حقوق و درآمدها مخصوصا مدیران سخن به میان آورد و عنوان کرد: در برنامه ششم توسعه این قانون را دیده‌ایم؛ قابل ذکر است که فضاسازی به گونه ای شده که مدیران ما فاسد می باشند اما کمتر از یک درصد از مدیران خارج از عرف عمل می کنند با این قانون مشخص می کند که مدیران ما پاکدست هستند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000