هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
موج سرما شمال کشور را در بر می‌گیرد

قطع گاز جایگاه‌های CNG استان‌های شمالی کشور از عصر امروز

سرویس دیگر رسانه‌ها
به منظور تخصیص گاز به بخش خانگی، قطع گاز جایگاههای CNG استانهای شمالی کشور از عصر امروز در دستور کار قرار گرفته است.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 12:06
قطع گاز جایگاه‌های CNG استان‌های شمالی کشور از عصر امروز به منظور تخصیص گاز به بخش خانگی، قطع گاز جایگاههای CNG استانهای شمالی کشور از عصر امروز در دستور کار قرار گرفته است. http://cdn.icana.ir/d/019/75330.jpg قطع,گاز,جایگاه‌های,CNG,استان‌های,شمالی,کشور,از,عصر,امروز Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، طبق پیش بینی های سازمان هواشناسی از صبح امروز در استانهای شمالی شاهد بارش برف و باران و وزش باد و کاهش دمای هوا هستیم، از اینرو با پیش بینی رشد مصرف گاز در بخش خانگی، گاز جایگاههای CNG و ادارات دولتی استانهای شمالی کشور از عصر امروز قطع می شود.

برودت هوا در استانهای شمالی کشور موجب رشد 15 درصدی مصرف گاز در بخش خانگی نسبت به روزهای گذشته شده و مسئولان استانی در سه استان گلستان، مازندران و گیلان به مردم توصیه کرده اند تا حد ممکن از وسایل گرمایشی برقی به جای مصرف گاز طبیعی استفاده کنند. این امر موجب رشد مصرف برق در طی روزهای آتی خواهد شد و نیروگاههای کشور که در محدودیت عرضه گاز، با سوخت مایع در مدار بهره برداری هستند باید برق مورد نیاز را به شبکه سراسری مصرف برق کشور تحویل دهند.

به گزارش تسنیم، استان مازندران که از نظر حفظ فشار شبکه گاز نسبت به دیگر استانهای شمالی کشور در وضعیت حساس تری است، 118 جایگاه CNG دارد که طبق برآورد شرکت گاز این استان، قطع سوخت این واحدها می تواند انرژی 40 هزار مشترک خانگی گاز را تامین کند. مقرر شده قطعی گاز جایگاههای CNG استانهای شمالی کشور حداقل تا پنجم بهمن ماه (سه شنبه هفته جاری) ادامه داشته باشد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000