هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
ابراهیم رضایی:

کمیته دائم ضد ایرانی اتحادیه عرب محلی از اعراب ندارد

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاسیس کمیته ای دائم علیه ایران در اتحادیه عرب اتفاق جدیدی نیست و اعتباری نیز نخواهد داشت.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 14:23
کمیته دائم ضد ایرانی اتحادیه عرب محلی از اعراب ندارد عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاسیس کمیته ای دائم علیه ایران در اتحادیه عرب اتفاق جدیدی نیست و اعتباری نیز نخواهد داشت. http://cdn.icana.ir/d/019/126948.jpg کمیته,دائم,ضد,ایرانی,اتحادیه,عرب,محلی,از,اعراب,ندارد Icana

محمدابراهیم رضایی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تاسیس کمیته دائمی ضد ایرانی در اتحادیه عرب اظهار داشت: اتحادیه عرب برای مقابله با ایران توسط انگلیس و آمریکا تشکیل و طراحی شد، تشکیل چنین کمیته ای دور از انتظار نبود.

نماینده مردم خمین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: اتحادیه عرب تلاش دارد تمام توان خود چه مالی و چه سیاسی را برای مقابله با ایران به کار بگیرد، این اتحادیه برای اهداف انگلیس، آمریکا و صهیونیست ها گام برمی دارد.

وی گفت:در گذشته نیز اتحادیه عرب علیه ایران اقداماتی انجام می داد اما امروز با تشکیل اتحادیه به نوعی اهداف خود را در مقابل ایران سازماندهی کرده اند.

این نماینده افزود: تشکیل کمیته های از این دست اعتباری ندارند و نمی توانند اثری منفی در در نفوذ ایران در منطقه داشته باشند.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: سیاست جمهوری اسلامی ایران، حکم همجواری با بردران دینی و همسایگان است اما کشورهای عربی با محوریت عربستان همواره علیه ایران اقدام می شود که تازگی ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر