هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
محمدرضا تابش:

مهار ریسک فاکتورها در یزد نیازمند اقدام فوری و پیشگیرانه است

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در جمع دست اندرکاران سلامت استان، گفت: مهار عوامل خطر و پیشگیری از آنها ضروری و نیازمند اقدام فوری است.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 12:41
مهار ریسک فاکتورها در یزد نیازمند اقدام فوری و پیشگیرانه است رییس مجمع نمایندگان استان یزد در مجلس شورای اسلامی در جمع دست اندرکاران سلامت استان، گفت: مهار عوامل خطر و پیشگیری از آنها ضروری و نیازمند اقدام فوری است. http://cdn.icana.ir/d/019/43063.jpg مهار,ریسک,فاکتورها,در,یزد,نیازمند,اقدام,فوری,و,پیشگیرانه,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، « محمدرضا تابش» در نشست مشترک با متولیان سلامت یزد، اظهار کرد: استان یزد نماد فرهنگ  و تمدن کشور است و جهاد علمی و اجرایی و توجه به مقوله سلامت مردم باید در اولویت کار دست‌اندرکاران و متولیان سلامت این استان قرار گیرد.

وی افزود: ارتقای سواد سلامت مردم، آموزش تخصصی، اقدامات پیشگیرانه، استفاده از ظرفیت رسانه‌ها جهت اطلاع رسانی صحیح ، تغییر سبک زندگی و تغذیه سالم از جمله مهمترین راهکارهای مهار ریسک فاکتورها و عوامل‌ خطر بیماری‌های دیابت، فشار خون و سرطان است.

به گزارش ایسنا، رییس مجمع نمایندگان استان در مجلس شورای اسلامی در ادامه با ابراز نگرانی از شیوع سرطان‌ها و بیماری‌های غیرواگیر در استان یزد گفت: مهار این عوامل خطرو پیشگیری از آنها ضروری و نیازمند اقدام فوری است.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000