آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
بهرام پارسایی:

بررسی حادثه ساختمان پلاسکو در کمیسیون اصل 90

سرویس دیگر رسانه‌ها
سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از احتمال بررسی حادثه ساختمان پلاسکو در این کمیسیون خبر داد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 12:50
بررسی حادثه ساختمان پلاسکو در کمیسیون اصل 90 سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی از احتمال بررسی حادثه ساختمان پلاسکو در این کمیسیون خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106754959842.jpg بررسی,حادثه,ساختمان,پلاسکو,در,کمیسیون,اصل,90 Icana

بهرام پارسایی در گفت‌وگو با ایسنا اظهار کرد: بدون شک کمیسیون اصل 90 مجلس در صورت دریافت شکایت از سوی شهروندان و یا نمایندگان مجلس به پرونده حادثه ساختمان پلاسکو ورود خواهد کرد. ما همچنین پس از تعطیلات هفته جاری مجلس موضوع را در کمیسیون اصل 90 مطرح خواهیم کرد تا ضمن بررسی ابعاد این حادثه، علل و عوامل وقوع آن و ضعف عملکرد دستگاه ها، سازمان و نهادهای مربوطه روشن شود.

وی افزود: من هم مثل همه هموطنان از وقوع این حادثه متاسف و متاثر شدم و به خانواده بازماندگان و جامعه خدوم آتش نشانی تسلیت می‌گویم.

نماینده مردم شیراز در مجلس با بیان اینکه در کشور ما کمتر به مساله پیشگیری توجه می شود، یادآور شد: به اذعان شهرداری و شورای شهر این خطر از قبل تشخیص داده شده بود و تذکراتی داده شده بود. اما همین که تنها به اخطار اکتفا شده، توجیهی ندارد و قاعدتا باید اقدام عملی در این زمینه انجام می شد.

پارسایی با بیان اینکه در حادثه پلاسکو کسی حاضر نیست مسئولیت آن را به عهده بگیرد، اضافه کرد: در حادثه برخورد دو قطار در سمنان مسئولین مربوطه مسئولیت این اتفاق را پذیرفتند و از مردم عذرخواهی کردند، ای کاش در این حادثه هم آن روند ادامه می یافت و حداقل از مردم عذرخواهی می شد.

سخنگوی کمیسیون اصل 90 مجلس با بیان اینکه علاوه بر تهران موارد مشابه در شهرهای دیگر کشور وجود دارد که در معرض خطر است، گفت: این حادثه زنگ خطری برای همه مسئولین شهری و اجرایی بود، که ضمن شناسایی مخاطرات موجود از زلزله و آتش سوزی گرفته تا نقاط حادثه خیز در جاده های کشور برای پیشگیری از وقوع حادثه اقدام عملی کنند.

به گزارش ایسنا، پارسایی در پایان با تاکید بر اینکه مسببین این حادثه و کسانی که در این زمینه کوتاهی کردند باید جوابگو باشند، اضافه کرد: همچنین تجهیز آتش‌نشانی به امکانات بیشتر و پیشرفته تر در ارائه آموزش هایی در سطح بالاتر به آتش نشان ها از جمله مواردی است که باید برای آینده تدبیر شود.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط