هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
یوسف نژاد:

موضوع افت فشارگاز درمناطق شمالی با زنگنه مطرح شد/ اولویت اصلی تامین گاز مصارف خانگی است

سرویس اقتصادی
عضوهیئت رییسه مجلس،با اشاره به دیدار با وزیر نفت،گفت:دراین دیدار دغدغه افت فشار گاز در مناطق شمالی با توجه به سرمای هوا با زنگنه مطرح شد که زنگنه بر تلاش وزارت نفت برعدم قطع گاز تاکید کرد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 15:27
موضوع افت فشارگاز درمناطق شمالی با زنگنه مطرح شد/ اولویت اصلی تامین گاز مصارف خانگی است عضوهیئت رییسه مجلس،با اشاره به دیدار با وزیر نفت،گفت:دراین دیدار دغدغه افت فشار گاز در مناطق شمالی با توجه به سرمای هوا با زنگنه مطرح شد که زنگنه بر تلاش وزارت نفت برعدم قطع گاز تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201609109821074393.jpg موضوع,افت,فشارگاز,درمناطق,شمالی,با,زنگنه,مطرح,شد/,اولویت,اصلی,تامین,گاز,مصارف,خانگی,است Icana

علی اصغر یوسف نژاد درگفت وگو باخبرنگارخبرگزاری خانه ملت بااشاره به برودت هوا در مناطق شمالی کشور و قطع واردات گاز ازسوی ترکمنستان گفت:روزگذشته در دیداری با "بیژن زنگنه" وزیرنفت و رییس گاز استان مازندران داشتم،دغدغه افت فشار گاز با توجه به سرمای هوا مطرح شد و تمام تلاش مسئولان براین است که بارعایت الگوی مصرف و کاهش مصرف گاز افت فشار گاز به میزانی نباشد که گاز صنایع یا CNG قطع شود.

تاکید وزیر نفت بر تقویت خط لوله 42 اینچ سمنان- ساری

نماینده مردم ساری در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه اقدام ترکنستان ناجوانمردانه و به دور دیپلماسی بین المللی است، افزود:شهروندان باید با مدیریت مصرف و صرفه جویی مصرف گاز منابع گازی را به گونه ای مدیریت کنند، که افت فشار یا قطع گاز صورت نگیرد، اصل بر این است که مصرف گاز خانگی کنترل و تامین شود و اولویت بعدی قطع نشدن گاز صنایع یا CNG است.

یوسف نژاد با اشاره به اینکه احداث و  راه اندازی خط لوله 42 اینچ سمنان-ساری مشکل گازرسانی به مناطق شمالی را رفع می کند، ادامه داد:وزیر نفت بر تقویت و تسریع در انجام فعالیت های پروژه خط لوله 42 اینچ سمنان- ساری تاکید کرده است و نمایندگان استان مازندران نیز از این خط لوله بازدید داشته اند.

عضوهیئت رییسه مجلس شورای اسلامی،با بیان اینکه مردم مناطق شمالی با کاهش مصرف و استفاده صحیح از گاز و استفاده از ظرفیت مردمی به خواسته نابجای ترکمنستان پاسخ می دهند،تصریح کرد:امیدوارم بتوان تا سال آینده از خط لوله سمنان- ساری بهره برداری کرد و از واردات گاز از ترکمنستان بی نیاز شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط