هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دلخوش:

مشکلی در تامین پوشاک شب عید وجود ندارد/ مردم به فرصت طلبان اجازه سوءاستفاده نمی دهند

سرویس اقتصادی
عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:با تمهیداتی که دولت برای تنظیم بازار شب عید اندیشیده،مشکلی در تامین پوشاک در این ایام وجود ندارد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 14:39
مشکلی در تامین پوشاک شب عید وجود ندارد/ مردم به فرصت طلبان اجازه سوءاستفاده نمی دهند عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی گفت:با تمهیداتی که دولت برای تنظیم بازار شب عید اندیشیده،مشکلی در تامین پوشاک در این ایام وجود ندارد. http://cdn.icana.ir/d/019/201605103485338298.jpg مشکلی,در,تامین,پوشاک,شب,عید,وجود,ندارد/,مردم,به,فرصت,طلبان,اجازه,سوءاستفاده,نمی,دهند Icana

سیدکاظم دلخوش اباتری درگفت‌وگو باخبرنگار خبرگزاری خانه ملت،درخصوص حادثه  ساختمان پلاسکو و احتمال افزایش قیمت پوشاک شب عید از سوی عده ای سودجو گفت:در مقاطع مختلف و در سال 1369 زلزله رودبار و منجیل و همچنین در سال 83 زلزله بم را تجربه کردیم و قطعا دراین گونه حوادث،تعدادی محدود و انگشت شماری به دنبال فرصت طلبی و سوءاستفاده هستند.

نماینده مردم صومعه سرا درمجلس شورای اسلامی در ادامه با بیان اینکه مردم به این افراد فرصت طلب اجازه نداده و قطعا اینگونه افراد را شناسایی خواهند کرد،افزود: ما نباید اجازه دهیم که احساسات مردم جریحه دار شود و از این رو دستگاههای اجرایی ذی ربط همچون بیمه مرکزی درحال اقدام برای حل مشکل کسبه ای است که در این حادثه خسارت دیده اند.

وی خاطرنشان کرد:وزارت کار،تعاون و رفاه اجتماعی نیز در اتباط با بیمه بیکاری این افراد گام های خوبی برداشته و سیستم بانکی و دولت نیز درخصوص اعطای تسهیلات و ارائه خدمات به آن ها درحال تلاش هستند تا افراد حادثه دیده در اسرع وقت به آسایش فکری برسند.

سخنگوی کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اینکه وزارت صنعت، معدن و تجارت برای مدیریت بازار پوشاک شب عید تدابیر خوبی اندیشیده است،تاکید کرد: قطعا تولید کنندگان عرصه پوشاک درکشور نیز تلاش بیشتری انجام خواهند داد و به نظر می رسد که از این جهت مشکلی در بازار پیش نخواهد آمد.

دلخوش اباتری ادامه داد:ضمن اینکه مردم ما مردم صبوری هستند و شرایط سخت را همیشه در کشور درک کرده و در مقاطع مختلف امتحان پس داده اند و قطعا در شب عید نیز به یاد آتش نشانان فداکار که جان خود را برای نجات آن ها فدا کردند،خواهند بود.

عضوهیئت رئیسه کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی تاکیدکرد:مردم مشکلی در ارتباط با تامین پوشاک در ایام عید نخواهند داشت و مسئولان مربوطه نیز دست بکار شده اند تا بتوانند امکانات لازم را برای تولیدکنندگان خسارت دیده فراهم کنند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط