شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
مدیر طرح ملی تغییرات آب و هوا:

باید منتظر طوفان‌ها و حوادث جدی بیشتری در کشور باشیم

سرویس دیگر رسانه‌ها
مدیر طرح ملی تغییرات آب و هوا سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به تغییرات اقلیمی در کشور گفت: انتظار داریم که با توجه به تغییرات اقلیمی، حوادث حدی و طوفان‎ها در کشور بیشتر شود.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 14:19
باید منتظر طوفان‌ها و حوادث جدی بیشتری در کشور باشیم مدیر طرح ملی تغییرات آب و هوا سازمان حفاظت محیط زیست با اشاره به تغییرات اقلیمی در کشور گفت: انتظار داریم که با توجه به تغییرات اقلیمی، حوادث حدی و طوفان‎ها در کشور بیشتر شود. http://cdn.icana.ir/d/019/71779.jpg باید,منتظر,طوفان‌ها,و,حوادث,جدی,بیشتری,در,کشور,باشیم Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محسن ناصری درباره تغییرات اقلیمی و آب ‌وهوایی در کشورمان اظهار کرد: روند عمومی در کشور نشان ‌می‌دهد که تحت تاثیر تغییر اقلیم قرار داریم و افزایش دمای حدی یکی از موضوعاتی است که دچار آن هستیم.

وی ادامه داد:‌ وقوع حوادث آب و هوایی و شکل‌گیری لکه‌های گرمایی نشان‌دهنده تاثیرات تغییرات اقلیمی در کشور است و برخی تحولات دمایی در کشور نیز بیانگر همین موضوع است.

مدیر طرح ملی تغییرات آب و هوا سازمان حفاظت محیط زیست تصریح کرد: امسال نیز شاهد روند افزایش دما و بالا رفتن دماهای میانگین و حوادث حدی مثل طوفانها بوده‌ایم.

ناصری عنوان کرد:  انتظار می‌رود این حوادث حدی و طوفانها با توجه به تغییرات اقلیمی بیشتر شود.

وی افزود: راه حل فعلی برای این تغییرات اقلیمی فقط سازگاری داشتن است البته باید فعالیتهایی نظیر مصرف بهینه آب و انرژی را در دستور کار قرار دهیم.

به گزارش تسنیم، مدیر طرح ملی تغییرات آب و هوا سازمان حفاظت محیط زیست تاکید کرد: مصرف بهینه آب و انرژی و سایر برنامه‌های بلند‌مدت می‌تواند تا حدودی بر تغییرات اقلیمی اثر گذار باشد.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000