شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران:

ارائه تسهیلات ویژه برای آتش نشانان شهید پلاسکو/شهدای پلاسکو در کنار شهدای منا دفن می‌شوند

سرویس دیگر رسانه‌ها
رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خبرنگاران در محل حادثه پلاسکو گفت: شهدای آتش نشان این حادثه با دیگر شهیدان اتش نشانی تفاوت دارند. این شهیدان ایثارگری شان به حد نهایی رسیده است. بنابراین ما تسهیلاتی برای آنان در نظرگرفته‌ایم.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 14:38
ارائه تسهیلات ویژه برای آتش نشانان شهید پلاسکو/شهدای پلاسکو در کنار شهدای منا دفن می‌شوند رییس بنیاد شهید و امور ایثارگران در جمع خبرنگاران در محل حادثه پلاسکو گفت: شهدای آتش نشان این حادثه با دیگر شهیدان اتش نشانی تفاوت دارند. این شهیدان ایثارگری شان به حد نهایی رسیده است. بنابراین ما تسهیلاتی برای آنان در نظرگرفته‌ایم. http://cdn.icana.ir/d/019/46236.jpg ارائه,تسهیلات,ویژه,برای,آتش,نشانان,شهید,پلاسکو/شهدای,پلاسکو,در,کنار,شهدای,منا,دفن,می‌شوند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، سید محمدعلی شهیدی با بیان اینکه اینکه شهدای آتش نشان به عنوان شهید خدمت هستند، اظهارکرد: علاوه بر تسهیلاتی که خود آتش‌نشانی و شهرداری برای این عزیزان در نظر دارد بنیادشهید نیز یقینا برنامه ریزی می کند که ببیند چه برنامه هایی می تواند در نظر بگیرد و تا چه حد می توانیم این عزیزان را زیرپوشش بگیریم.

وی با بیان اینکه آتش نشانی خودش قطعه دارد، گفت: اما من پیشنهاد می‌کنم که اگر علاقمند هستند و می خواهند ما در قطعه 50 در کنار مزار شهدای منا برای شهدای آتش نشان در نظر گرفته ایم.

 شهیدی در پاسخ به سوال خبرنگاری درباره اینکه در زمان شهید شدن شهید قانع انتقاداتی وجود داشت مبنی بر اینکه قوانینی که در مورد شهدای دیگر در نظر گرفته شده برای ایشان در نظر گرفته نشده است، گفت: این شهیدان با دیگر شهیدان آتش نشانی تفاوت دارند. این شهیدان ایثارگری شان به حد نهایی رسیده است بنابراین ما تسهیلاتی برای این آتش نشانان در نظرگرفته ایم. به همین دلیل با بنیاد شهید صحبت کردیم که در قطعه 50 که شهدای منا خاک شده اند به خاک سپرده شوند.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار