هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مجلس شورای اسلامی:

برنامه ششم توسعه تحول بزرگی در ورزش بانوان ایجاد می کند

سرویس دیگر رسانه‌ها
فاطمه ذوالقدر گفت: در برنامه توسعه ششم تحول بزرگی در ورزش بانوان رخ داده است و بودجه خوبی به آن تعلق می گیرد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 15:07
برنامه ششم توسعه تحول بزرگی در ورزش بانوان ایجاد می کند فاطمه ذوالقدر گفت: در برنامه توسعه ششم تحول بزرگی در ورزش بانوان رخ داده است و بودجه خوبی به آن تعلق می گیرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100167381698.jpg برنامه,ششم,توسعه,تحول,بزرگی,در,ورزش,بانوان,ایجاد,می,کند Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت؛ فاطمه ذوالقدر نماینده مردم تهران و شمیرانات در مجلس شورای اسلامی در مصاحبه با برنامه " ورزش بدون ویرایش" درباره اقداماتی که برای پیشرفت در ورزش بانوان انجام  شده است گفت: بنده عضو کمیسیون فرهنگی و عضو کمیته زنان، خانواده  و ورزش هستم. در این مدت توجه ویژه ای به ورزش بانوان و کودکان داشته ایم. لازم است ورزش پایه از آموزش و پرورش آغاز شود. به علاوه این که اهمیت ورزش همگانی نیز باید به اندازه ورزش حرفه ای و حتی بیشتر در نظر گرفته شود.

وی ادامه داد: اگر نگاه مدیریتی فدراسیون های ورزشی به بانوان دلسوزانه و جدی باشد زمینه پیشرفت ورزش بانوان فراهم خواهد شد. تلاش ما این است که خانم ها نیز بتوانند مانند آقایان در پست های ریاستی فعالیت کنند. در جلساتی که با وزیر ورزش و جوانان داشتیم خواسته ایم از نگاه های جنسیتی در مدیریت فدراسیون ها پرهیز شود و بانوان حق رای در فدراسیون ها داشته باشند. در این خصوص باید اساس نامه فدراسیون ها اصلاح شود که فرآیند این کار آغاز شده و در کمیسیون فرهنگی در حال بررسی است.

ذوالقدر افزود: در برنامه توسعه ششم تحول بزرگی در ورزش بانوان رخ داده  و بودجه خوبی به آن تعلق گرفته است. در این برنامه دولت را موظف کرده ایم ورزش را از زاویه دیگری ببیند.

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000