آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
درجلسه سه جانبه بررسی می شود؛

فردا؛ تصمیم گیری نهایی برای برگزاری الکترونیک انتخابات شوراها

سرویس دیگر رسانه‌ها
رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا از جلسه نهایی هیات نظارت بر انتخابات با رئیس ستاد انتخابات کشور و شورای نگهبان برای هماهنگی جهت برگزاری الکترونیک انتخابات خبر داد.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 15:04
فردا؛ تصمیم گیری نهایی برای برگزاری الکترونیک انتخابات شوراها رئیس هیئت مرکزی نظارت بر انتخابات شوراهای شهر و روستا از جلسه نهایی هیات نظارت بر انتخابات با رئیس ستاد انتخابات کشور و شورای نگهبان برای هماهنگی جهت برگزاری الکترونیک انتخابات خبر داد. http://cdn.icana.ir/d/019/201606103552637131.jpg فردا؛,تصمیم,گیری,نهایی,برای,برگزاری,الکترونیک,انتخابات,شوراها Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، محمد محمودی شاهنشین اظهار داشت: نشست مشترکی با حضور برخی اعضای شورای نگهبان، علی اصغر احمدی رئیس ستاد انتخابات کشور  و هیات مرکزی نظارت بر انتخابات شوراها فردا برگزار می شود تا آخرین هماهنگی ها در خصوص برگزاری الکترونیک انتخابات و هیات های اجرایی مشترک صورت گیرد.

به گزارش مهر، نماینده مردم شهریار در مجلس در خصوص تاریخ ثبت نام نامزد های انتخابات شوراهای شهر و روستا نیز گفت: تاریخ ثبت نام بر اساس قانون فعلی ۳۰ اسفند است اما در صورتی رای آوردن طرحی که هفته آینده در دستور کار صحن علنی مجلس قرار دارد، ثبت نام ۲۲ یا ۲۳ اسفند انجام می شود.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000