هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
حمید گرمابی:

پتانسیل بالای نیشابور و فیروزه برای ایجاد اشتغال در حوزه سنگ‌های قیمتی

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان‌های نیشابور و فیروزه برای ایجاد اشتغال و همچنین در بحث گردشگری دارای پتانسیل بالایی است، گفت: در حوزه سنگ فیروزه نیز اقدامات بسیاری می‌تواند صورت بگیرد و بر همین اساس، رایزنی‌هایی در این زمینه انجام شده است.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 15:04
پتانسیل بالای نیشابور و فیروزه برای ایجاد اشتغال در حوزه سنگ‌های قیمتی نماینده مردم نیشابور و فیروزه در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه شهرستان‌های نیشابور و فیروزه برای ایجاد اشتغال و همچنین در بحث گردشگری دارای پتانسیل بالایی است، گفت: در حوزه سنگ فیروزه نیز اقدامات بسیاری می‌تواند صورت بگیرد و بر همین اساس، رایزنی‌هایی در این زمینه انجام شده است. http://cdn.icana.ir/d/019/201604100921749539.jpg پتانسیل,بالای,نیشابور,و,فیروزه,برای,ایجاد,اشتغال,در,حوزه,سنگ‌های,قیمتی Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حمید گرمابی  با اشاره به جلسه مشترکی که با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور داشت و با بیان نتایج آن عنوان کرد: یکی از اقداماتی که صندوق توسعه و کارآفرینی انجام می دهد این است که وام‌های کم‌بهره‌ای برای ایجاد اشتغال به متقاضیان ارائه می‌دهد.

وی ادامه داد: طی جلسه‌ای که با مدیرعامل این صندوق داشتیم، ایشان نیز از این دیدگاه به این موضوع نگاه می‌کردند که اگر بازارچه گردشگری و شهرک فیروزه‌تراشی در کنار مسائل و نیازهای دیگری که برای جذب توریسم لازم است، با شرط اشتغال‌زایی ایجاد کنیم، صندوق نیز طرح را بررسی می‌کند و در صورت جذاب بودن از لحاظ تجاری سرمایه‌گذاری و به صورت تسهیلات کم بهره از این طرح حمایت خواهد کرد.

گرمابی اظهار کرد: مدیرعامل صندوق کارآفرینی نیز علاقمند بودند که در توسعه گردشگری در نیشابور به خصوص در زمینه فیروزه کمک کنند، چرا که به گفته خود ایشان این مبحث برای توریسم جذاب خواهد بود و قطعا اشتغال‌زاست.

به گزارش ایسنا، وی با بیان این که در حوزه گردشگری به طور کلی و خاص برای ایجاد اشتغال در بحث سنگ‌های قیمتی و جذب افرادی که در این زمینه تجارت دارند، حمایت خواهند شد، عنوان کرد: در جلسه مشترکی که چندی پیش با مدیرعامل صندوق کارآفرینی امید کشور داشتیم، ایشان نیز در این حوزه قول مساعد برای حمایت از کارآفرینان شهرستان‌های نیشابور و فیروزه دادند.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000