شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کریمی عنوان کرد؛

ضرورت سرعت‌بخشی به تکمیل طرح‌های توسعه مراکز درمانی شهر اراک

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: نیاز مبرم شهر اراک به افزایش فضای درمانی و تخت بیمارستانی، ضرورت تسریع در تکمیل طرح های توسعه مراکز درمانی این شهر را دوچندان می کند.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 15:22
ضرورت سرعت‌بخشی به تکمیل طرح‌های توسعه مراکز درمانی شهر اراک نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس گفت: نیاز مبرم شهر اراک به افزایش فضای درمانی و تخت بیمارستانی، ضرورت تسریع در تکمیل طرح های توسعه مراکز درمانی این شهر را دوچندان می کند. http://cdn.icana.ir/d/019/201605104511477483.jpg ضرورت,سرعت‌بخشی,به,تکمیل,طرح‌های,توسعه,مراکز,درمانی,شهر,اراک Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، علی اکبر کریمی پیش از ظهر یکشنبه در نشست بررسی مسائل و مشکلات حوزه سلامت شهرستان اراک که با حضور بخشداران شهرستان و هیات رئیسه دانشگاه علوم پزشکی اراک برگزار شد، اظهار داشت: با توجه به نیاز مبرم شهر اراک در زمینه تخت بیمارستانی و ضریب اشتفال بالای تخت بیمارستانی در این شهر می طلبد که طرح های توسعه مراکز درمانی اراک تسریع شود تا بتوان این نیاز جدی را برطرف کرد و زمینه ارائه خدمات مناسب به بیماران در مرکز استان فراهم شود.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی افزود: در شهرستان اراک در حوزه شهری ۱۵ مرکز جامع سلامت داریم که این مراکز باید توسعه یابند به ویژه در مناطق پرجمعیت حاشیه شهر باید این مراکز افزایش پیدا کرده و همچنین در صورت امکان شبانه روزی شود.

کریمی بیان داشت: در حوزه روستایی هشت مرکز جامع سلامت در مناطق روستایی شهرستان اراک داریم و تلاش بر این است که حتی الامکان مراکزی همچون مرکز درمانی شهرهای داودآباد، کارچان، ساروق و روستای گوار به عنوان چهار مرکز مهم، بیشتر تقویت و تجهیز شوند و نیاز نباشد مردم برای مسائل پیش پاافتاده و ساده به مراکز درمانی شهر اراک مراجعه کنند.

نماینده مردم اراک، کمیجان و خنداب در مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: برخی از این مراکز شبانه روزی هستند و برخی دیگر که نیستند باید شبانه روزی شوند تا در مواقع اضطراری بتوان به نیازهای مردم پاسخ داد و برای مرکز کارچان نیز با توجه به نیاز به آمبولانس، این کمبود پیگیری و رفع شود.

به گزارش مهر، وی خاطرنشان ساخت: همچنین خانه های بهداشت روستایی در شهرستان اراک نیز باید تقویت شوند و سطح خدمات در این مراکز افزایش یابد تا به این ترتیب هم رضایت روستاییان در زمینه خدمات بهداشتی و درمانی حاصل شده و هم آمار مراجعه به بیمارستان های مرکز استان کاهش یابد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000