شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نعمتی:

حادثه پلاسکو زلزله مدیریتی بود/ بدهی بنکداران پلاسکو به بانک ها استمهال شود

سرویس اقتصادی
سخنگوی هیئت رییسه مجلس، با بیان اینکه حادثه پلاسکو زلزله مدیریتی بود، گفت: بدهی بنکداران پلاسکو به بانک ها باید استمهال شود.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 16:34
حادثه پلاسکو زلزله مدیریتی بود/ بدهی بنکداران پلاسکو به بانک ها استمهال شود سخنگوی هیئت رییسه مجلس، با بیان اینکه حادثه پلاسکو زلزله مدیریتی بود، گفت: بدهی بنکداران پلاسکو به بانک ها باید استمهال شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100622110672.jpg حادثه,پلاسکو,زلزله,مدیریتی,بود/,بدهی,بنکداران,پلاسکو,به,بانک,ها,استمهال,شود Icana

بهروز نعمتی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به نشست مجمع نمایندگان تهران در خصوص حادثه پلاسکو، گفت:از این حادثه باید به عنوان زلزله پلاسکو و زلزله مدیریتی یاد کرد، مدیریت در برابر حادثه پلاسکو عاجز و درمانده بود و اگر حادثه ای در تهران و سایر شهرها رخ دهد، شاید بتوان سخت آن را مدیریت کرد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه مدیریت کار باید مشخص شود، افزود: متاسفانه ما هیچگاه به بحران فکر نمی کنیم و همیشه این عقیده وجود داشته که مرگ برای همسایه است و برای ما رخ دهد و حضور برخی افراد در این حادثه غیرضرور و اضافه بوده است.

وعده وزیرکار برای ایجاد مجموعه ای خارج از تهران برای بنکداران پلاسکو

نعمتی با اشاره به اینکه حدود 4 هزار نفر از کسبه پلاسکو بیکار شده اند، ادامه داد:وزیر کار، تعاون و رفاه اجتماعی قول مساعد داده، که مجموعه ای خارج از تهران ایجاد شود و اسباب و لوازم فعالیت کسبه در اختیار آنها قرار داده شود، تا بیش از این آسیب نبینند و به صورت مقطعی مشکل آنها رفع شود.

سخنگوی هیئت رییسه مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه  تمام توان و تلاش کسبه پلاسکو برای دو ماه پیش از شروع سال نو بود، تصریح کرد:اگر بنکداران در این فضا نتوانند فعالیت کنند، بدهی آنها به بانک مشکلات بیشتری برای آنها ایجاد می کند، لذا بدهی بنکداران پلاسکو به بانک ها باید استمهال شود./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000