هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نماینده مردم تهران:

حضور نیروهای متخصص و کارآمد در شورای شهر راهکار اصلی حل معضلات تهران است

سرویس دیگر رسانه‌ها
نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای شورای شهر باید افرادی متخصص در حوزه مدیریت شهری، معماری و حمل ونقل باشند گفت: راهکار حل بسیاری از معضلات کلانشهر تهران، حضور افراد متخصص و کارآمد در شورای شهر است.
یکشنبه 3 بهمن 1395 ساعت 16:44
حضور نیروهای متخصص و کارآمد در شورای شهر راهکار اصلی حل معضلات تهران است نماینده تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه اعضای شورای شهر باید افرادی متخصص در حوزه مدیریت شهری، معماری و حمل ونقل باشند گفت: راهکار حل بسیاری از معضلات کلانشهر تهران، حضور افراد متخصص و کارآمد در شورای شهر است. http://cdn.icana.ir/d/019/201605107920584554.jpg حضور,نیروهای,متخصص,و,کارآمد,در,شورای,شهر,راهکار,اصلی,حل,معضلات,تهران,است Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، پروانه مافی روز یکشنبه در حاشیه نهمین نشست شورای اداری شهرستان ری به نزدیک بودن انتخابات شورای های اسلامی شهر و روستا اشاره کرد و افزود: شورای اسلامی شهر نباید یک شورای صنفی که باید شورایی تخصصی در حوزه های مختلف شهری برای رفع مشکلات و معضلات باشد.

وی ادامه داد: مردم در انتخاب نماینده های خود در شورای اسلامی شهر تهران باید مسئولانه عمل کنند و رای خود را به افراد متخصص در حوزه های شهری، اجتماعی و فرهنگی اختصاص دهند و بدانند که رای آنان در تعیین سرنوشت شهر تاثیر بسزایی دارد.

مافی با بیان اینکه قانون زوایای مختلف برخورد با ساختمان های فرسوده مانند پلاسکو را روشن کرده است اظهار کرد: شهرداری تهران اگر فقط به دادن اخطار و جریمه در خصوص ساختمان پلاسکو بسنده کرده باشد، در واقع قانون را زیر پا گذاشته است.

وی ادامه داد: شهرداری تهران صرفا نباید به بخش صدور اخطاریه در قانون توجه کند بلکه باید تمامی آیین نامه های قانونی در خصوص ساختمان هایی مانند پلاسکو را اجرا کند.

مافی با اشاره به اینکه 40 ساختمان دیگر همانند پلاسکو فقط در خیابان جمهوری قرار دارد خاطر نشان کرد: علاوه بر شهرداری تهران دستگاه های مختلف دیگری نیز در حادثه تلخ ساختمان پلاسکو مقصر هستند که باید شرح وظایف، مشکلات قانونی، اجر و نظارت دستگاه های اجرایی به خوبی تبیین و روشن شود تا شاهد حوادثی از این دست در آینده نباشیم.

وی در خصوص تعطیلی واحدهای تولید و بیکاری افرادی که در ساختمان پلاسکو مشغول به کار بودند نیز گفت: دستگاه های اجرایی کشور از جمله وزارت کار و امور اجتماعی، بیمه و اصناف تصمیمات خوبی برای تامین محل کار با اجاره کم و بیمه بیکاری افراد شاغل گرفته اند.

مافی به جلسه امروز مجمع نمایندگان تهران اشاره کرد و گفت: تصمیمات دستگاه های مختلف در حادثه ساختمان پلاسکو به صورت عام از زوایای مختلف در این جلسه بررسی خواهد شد و مجمع نمایندگان تهران به عنوان همکار کمیسیون عمران مجلس گزارش خود را با این کمسیون تنظیم خواهد کرد.

به گزارش ایرنا، نهمین نشست شورای اداری شهرستان ری روز یکشنبه با حضور سید شهاب الدین چاوشی معاون سیاسی استاندار تهران، مافی و موسوی دو تن از نمایندگان تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی، جمالی پور فرماندار ویژه شهرستان ری و اعضای این شورا در شهرستان ری برگزار شد.

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000