آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی در واکنش به اظهارات ضدایرانی وزیر خارجه جدید اردن:

لفاظی مقامات اردن برای جمهوری اسلامی اهمیتی ندارد /اردن در مثلث عربی-عبری و غربی حمایت از تروریسم جای میگیرد

سرویس سیاسی
این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: متأسفانه اردن در چند سال اخیر حمایت ویژه ای را از تروریسم منطقه ای صورت داده و حتی با چراغ سبز آمریکا، نیروهای مسلح و تکفیری در خاک این کشور تعلیم و آموزش نظامی می بینند.
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 12:14
لفاظی مقامات اردن برای جمهوری اسلامی اهمیتی ندارد /اردن در مثلث عربی-عبری و غربی حمایت از تروریسم جای میگیرد این نماینده مردم در مجلس دهم، گفت: متأسفانه اردن در چند سال اخیر حمایت ویژه ای را از تروریسم منطقه ای صورت داده و حتی با چراغ سبز آمریکا، نیروهای مسلح و تکفیری در خاک این کشور تعلیم و آموزش نظامی می بینند. http://cdn.icana.ir/d/019/201611104442930067.jpg لفاظی,مقامات,اردن,برای,جمهوری,اسلامی,اهمیتی,ندارد,/اردن,در,مثلث,عربی-عبری,و,غربی,حمایت,از,تروریسم,جای,میگیرد Icana

اصغر سلیمی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به اظهارات ضد ایرانی وزیر خارجه جدید اردن، گفت: به طور حتم این اظهارات هیچ پایه و اساسی ندارد و این گونه اقدامات در راستای پروژه ایران هراسی تعریف می شود.

نماینده مردم سمیرم در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: قطعا کشوری مانند اردن در حد و اندازه ای نیست که بخواهد درباره سیاست های جمهوری اسلامی در عرصه منطقه ای سخن بگوید، حال با این وجود مقامات این کشور خود را در مثلث عربی-عبری و غربی می بینند و سعی می کنند که با اظهارات سیاسی منافع این جبهه ها را تأمین کنند.

وی افزود: متأسفانه اردن در چند سال اخیر حمایت ویژه ای را از تروریسم منطقه ای صورت داده و حتی با چراغ سبز آمریکا، نیروهای مسلح و تکفیری در خاک این کشور تعلیم و آموزش نظامی می بینند.

سلیمی ادامه داد: مقامات اردنی در چند سال اخیر به صورت آشکارا از تروریست ها پشتیبانی کردند و امروز که این گروه ها در سوریه و عراق در وضعیت بحرانی قرار دارند، برای حمایت سیاسی از آن ها، نوک حملات لفظی خود را به سمت جمهوری اسلامی می گیرند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: حضور مستشاری ایران در عراق و سوریه با درخواست رسمی دولت این کشورها صورت گرفته و جهوری اسلامی بدون درخواست آن ها به این مسائل ورود نمی کرد، البته ایران تنها کشوری بدون که از روز نخست در مقابل تروریسم در منطقه ایستاد، در غیر این صورت خاورمیانه امروز در جنگ و کشتار می سوخت.

«ایمن الصفدی» وزیر خارجه جدید اردن در اظهاراتی اعلام کرد کشورش مداخله ایران در امور منطقه و امور داخلی کشورهای منطقه –به تعبیر وی-  را نمی‌پذیرد.

وی در ادامه گفت: این به نفع ایران است که با کشورهای عربی همکاری کند./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار