هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
کاتب مطرح کرد:

حجم بالای مراجعه‌کنندگان؛ دلیل اختلال ایجادشده در روند خرید بلیت آنلاین جشنواره فیلم فجر

سرویس فرهنگی
عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلال ایجادشده در روند خرید بلیت آنلاین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که این موضوع در حال بررسی به منظور رفع مشکل است.
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 08:39
حجم بالای مراجعه‌کنندگان؛ دلیل اختلال ایجادشده در روند خرید بلیت آنلاین جشنواره فیلم فجر عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی با اشاره به اختلال ایجادشده در روند خرید بلیت آنلاین جشنواره فیلم فجر اعلام کرد که این موضوع در حال بررسی به منظور رفع مشکل است. http://cdn.icana.ir/d/019/201608101945647859.jpg حجم,بالای,مراجعه‌کنندگان؛,دلیل,اختلال,ایجادشده,در,روند,خرید,بلیت,آنلاین,جشنواره,فیلم,فجر Icana

غلامرضا کاتب در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره مشکل سایت فروش بلیت آنلاین جشنواره فیلم فجر، با اشاره به اینکه چنین موضوعی در حال بررسی است، گفت: مشکل بلیط جشنواره فجر با تمهیداتی قابل حل است.

نماینده مردم گرمسار در مجلس شورای اسلامی افزود: به گفته مسولان جشنواره، علت اصلی ایجاد اختلال در سایت فروش بلیت جشنواره فیلم فجر، حجم بالای مراجعه‌کنندگان بوده و همین مساله باعث به وجود آمدن مشکل در روند ثبت‌نام شده است.

وی با اشاره به اینکه نگاه مدیران جشنواره استفاده از ظرفیت داخلی و حمایت از شرکت‌های نوپا در ارایه خدمات نوین به مخاطبان جشنواره است، بیان کرد: ظاهرا یک استارت آپ تحت حمایت یک شرکت آی تی بزرگ قرار بوده عملیات فروش اینترنتی بلیط جشنواره انجام دهد.

کاتب ادامه داد: با کمی صبوری و اعتماد به جوانان کشور هم می‌توان به ظرفیت فرهنگی کشور و همچنین به ظرفیت‌های بالقوه جوانان در شرکت‌های نوپا کمک کرد.

عضو کمیسیون فرهنگی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: این مشکل جای نگرانی ندارد و با تمهیدات مسوولین جشنواره در حال رفع است و امیدواریم برنامه اکران سینماها در این ایام به موقع صورت گیرد.

گفتگو از مریم احمدی/

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000