هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نقوی حسینی:

کمیته دائم ضد ایرانی اتحادیه عرب سرپوشی بر ناکامی عربستان است

سرویس سیاسی
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاسیس کمیته دائم ضد ایرانی در واقع سرپوشی بر ناکامی های عربستان است.
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 13:14
کمیته دائم ضد ایرانی اتحادیه عرب سرپوشی بر ناکامی عربستان است سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاسیس کمیته دائم ضد ایرانی در واقع سرپوشی بر ناکامی های عربستان است. http://cdn.icana.ir/d/019/201606106142311221.jpg کمیته,دائم,ضد,ایرانی,اتحادیه,عرب,سرپوشی,بر,ناکامی,عربستان,است Icana

سیدحسین نقوی حسینی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در واکنش به تاسیس کمیته دائم علیه ایران در اتحادیه عرب اظهار داشت: عربستان در اتحادیه عرب تلاش دارد با جلب نظر کشورهای عربی در مقابل ایران به ناکامی هایش در منطقه پاسخ دهد.

نماینده مردم ورامین در مجلس دهم شورای اسلامی ادامه داد: عربستان مدعی محوریت کشورهای عربی منطقه است و برای اینکه محوریت را حفظ کند باید نشان دهند در منطقه اثرگذار است اما کشورها مشاهد می کنند عربستان نه تنها اثرگذار نیست بلکه همه سیاست هایش در منطقه با شکست مواجه شده است.

وی گفت: عربستان در هاله ای از تزلزل و نگرانی هست بنابراین برای اینکه این ناکامی ها را جبران و به نحوی قدرت نمایی کند مواضع ضد ایرانی را منطقه تقویت و کشورهای عربی را برای اتخاذ موضعی ضد ایرانی می کند.

این نماینده تاکید کرد: ایران با هیچ کشور عربی مشکلی ندارد و تلاش داریم مناسباتی در چارچوب داشته و ارتباط مسالمت آمیزی با آنها داشته باشیم اما عربستان تلاش دارد کشورها را علیه ایران تحریک کند.

نقوی حسینی اظهار داشت: عربستان با تشکیل کمیته ضد ایرانی و متهم کردند ایرن، تلاش داردناکامی خود را جبران کند.

سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: تاسیس کمیته دائم ضد ایرانی در واقع سرپوشی بر رو ناکامی های عربستان است، ناکامی هایی که از سر اجرای سیاست های غلط در منطقه ایجاد شده است./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار