هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

قدردانی سعیدی از امدادرسانی مردم مبارکه به حادثه دیدگان پلاسکو

سرویس استان ها
زهرا سعیدی مبارکه، از امدادرسانی و همدلی مردم شهرستان مبارکه به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو، قدردانی کرد.
دوشنبه 4 بهمن 1395 ساعت 09:48
قدردانی سعیدی از امدادرسانی مردم مبارکه به حادثه دیدگان پلاسکو زهرا سعیدی مبارکه، از امدادرسانی و همدلی مردم شهرستان مبارکه به حادثه دیدگان ساختمان پلاسکو، قدردانی کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610105326540354.jpg قدردانی,سعیدی,از,امدادرسانی,مردم,مبارکه,به,حادثه,دیدگان,,پلاسکو Icana

زهرا سعیدی مبارکه در گفت وگو با خبرنگارخبرگزاری خانه ملت، با تسلیت شهادت آتش نشانان فداکار حادثه سلاختمان پلاسکو گفت: از شرکت حمل و نقل ایثارگران شهرستان مبارکه که همراه با سایر هموطنان تلاش کردند که تمامی تجهیزات خاص و ماشین آلات مکانیزه این شرکت را در جهت برش آهن آلات و آواربرداری بکار گرفتند، تشکر می کنم.

نماینده مردم مبارکه در مجلس شورای اسلامی با تقدیر از همراهی ،همدلی و یاری رسانی مردم مبارکه در حادثه پلاسکو، ادامه داد: شرکت حمل و نقل ایثارگران با هماهنگی ستاد مدیریت بحران اصفهان و شهرداری منطقه 12 تهران به محل حادثه پلاسکو اعزام شدند و  در راستای امداد سانی کمک کردند.

عضو کمیسیون اقتصادی مجلس شورای اسلامی با آرزوی صبر برای بازماندگان خانواده های از دست رفتگان و ایثارگران حادثه تلخ  پلاسکو افزود: باید به وضعیت سایر ساختمان های فرسوده در کشور رسیدگی شود.

نماینده مردم شریف مبارکه در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطر نشان کرد: بر خود واجب می دانم از شرکت ایثارگران فعال مبارکه که برای تسهیل در امر کمک رسانی به سرعت خود را به محل رساندند و اقدامات اساسی را انجام دادند و ابراز همدردی نشان دادند؛ تشکر نموده و کمال احترام را به جای آورم. /

پایان پیام   

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر