هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دو دهه با رهبری انقلاب -3

کواکبیان: حفظ کشور و نظام با رهبری مقام ولایت فقیه محقق شد

سرویس سیاسی
**"مصطفی کواکبیان" تصریح کرد: حفظ کشور و نظام جمهوری اسلامی ایران با رهبری و مدیریت مقام ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب محقق شده است.
دوشنبه 11 خرداد 1388 ساعت 15:56

نماینده مردم سمنان در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت، با بیان اینکه مهمترین دستاورد رهبری آیت ا... خامنه‌ای حفظ نظام جمهوری اسلامی، تمامیت ارضی و وحدت ملی و حرکت به سمت آرمان‌های انقلاب است، خاطرنشان کرد: کشورهایی همانند عراق، افغانستان، پاکستان و یا حتی کشورهای آسیای مرکزی، قفقاز و سایر همسایگان به دلیل نداشتن محور اساسی وحدت یعنی ولایت فقیه، همواره دچار اختلافات، تشتت و جنگل‌های داخلی و مشکلات عدیده هستند، لذا از این جهت باید گفت بزرگترین نعمت مردم یعنی حفظ کشور، با رهبری و مدیریت ماقم ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب محقق شده است.

وی از تداوم خط امام (ره) و تاکید بر تفسیرها و اصول ترسیم شده از طرف معمار کبیر انقلاب به عنوان دیگر دستاورد رهبری آیت ا... خامنه‌ای یاد کرد و افزود: هر چند در این مدت تلاش‌های مذبوحانه‌ای از سوی عده‌ای از مخالفان صورت گرفت تا خط و آرمان‌های امام (ره) کم فروغ شود ولی خدا را شاکریم که مقام معظم رهبری همواره به این موضوع توجه ویژه دارند و هر سال در مراسم سالگرد ارتحال امام (ره) ضمن تجدید میثاق خویش و آحاد ملت، بر خط شفاف و روشن حضرت امام (ره) تاکید می‌فرمایند.

نماینده سمنان، تبیین توطئه‌های دشمنان اسلام نایب محمدی در سراسر جهان را دستاورد دیگر رهبری ایشان دانست و تصریح کرد: همواره توطئه‌هایی که گاه در زاهدان، گاه در بغداد، گاه در لبنان و گاهی در غزه و کابل و عربستان شکل می‌گیرد و درصدد ایجاد اختلاف بین شیعه و سنی است با تحلیل‌های دقیق و تیزبینی‌های جامع و هوشیاری کم نظیر از سوی مقام معظم رهبری خنثی شده است.

کواکبیان همچنین جهت‌گیری عمومی کشور به سمت پیشرفت و تحقق عدالت و آزادی و اصول قانون اساسی را از دیگر دستاوردهای رهبری آیت ا... خامنه‌ای طی بیست سال گذشته برشمرد و تاکید کرد: ما با قاطعیت بر این باوریم که پیشرفت‌های علمی در زمینه فناوری هسته‌ای، نانوتکنولوژی، سلول‌های بنیادین و پرتاب ماهواره‌ها و امثال آن دقیقا به واسطه دلگرمی‌ها، پشتیبانی‌ها، ایستادگی‌ها و رهنمودهای ایشان است.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس از حضور با نشاط مردم در عرصه‌های مختلف تعیین سرنوشت و ابراز وجود مردم در سطح ملی و بین‌المللی به عنوان دیگر دستاورد رهبری آیت ا... خامنه‌ای یاد کرد و گفت: در دوران رهبری ایشان بیش از 20 انتخابات برگزار شده که علیرغم انتقاداتی که به نهادهای اجرایی در بحث تایید صلاحیت‌ها وارد است، این نقش بی بدیل رهنمودها و رهبری‌های رهبر معظم انقلاب بوده است که در همه انتخابات به طور متوسط 60 درصد مردم پای صندوق‌های رای حاضر شده‌اند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000