هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
نوبخت مطرح کرد:

درخواست رییس ستاد آتش‌نشانی تهران برای استقرار روانکاو در ایستگاه آتش‌نشانی/ تاکید بر اهمیت شناسایی نقاط حادثه‌خیز

سرویس اجتماعی
رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از درخواست رییس ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران برای استقرار روانکاو در ایستگاه آتش‌نشانی خبر داد و گفت: وی همچنین بر بر اهمیت شناسایی نقاط حادثه‌خیز از سوی آتشنشانی تاکید کرد.
چهارشنبه 6 بهمن 1395 ساعت 11:58
درخواست رییس ستاد آتش‌نشانی تهران برای استقرار روانکاو در ایستگاه آتش‌نشانی/ تاکید بر اهمیت شناسایی نقاط حادثه‌خیز رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس از درخواست رییس ستاد فرماندهی آتش‌نشانی تهران برای استقرار روانکاو در ایستگاه آتش‌نشانی خبر داد و گفت: وی همچنین بر بر اهمیت شناسایی نقاط حادثه‌خیز از سوی آتشنشانی تاکید کرد. http://cdn.icana.ir/d/019/201610100914060544.jpg درخواست,رییس,ستاد,آتش‌نشانی,تهران,برای,استقرار,روانکاو,در,ایستگاه,آتش‌نشانی/,تاکید,بر,اهمیت,شناسایی,نقاط,حادثه‌خیز Icana

علی نوبخت در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با اشاره به دیدار روز گذشته خود با جمعی از آتش نشانان و مدیریت ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ و ابراز همدردی با این افراد به دلیل وقوع حادثه پلاسکو، گفت: احساس تکلیف و تعهد نمایندگان مجلس شورای اسلامی از همان لحظه های آغازین این حادثه وجود داشت و پس از وقوع این حادثه پیگیری ها، جلسات و بازدیدهایی از سوی کمیسیون بهداشت و درمان مجلس در ارتباط با حادثه ساختمان پلاسکو انجام شد.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهرو پردیس درمجلس شورای اسلامی با ابراز همدردی با آتش‌نشانان و ادای احترام به مقام شامخ شهدایی که جان خود را در این حادثه از دست دادند، افزود: به طور حتم نتایج کارشناسی حاصل از اقدامات کمیسیون‌های بهداشت، اجتماعی و عمران درخصوص علت وقوع این حادثه و نحوه امدادرسانی ها در نخستین روز کاری هفته آینده مجلس در صحن علنی مجلس منعکس می شود.

نوبخت تصریح کرد: در دیدارهای انجام شده از آتش نشانان تقاضا شد که نقطه نظر و پیشنهادهای کارشناسی خود برای پیشگیری از وقوع چنین حوادثی ارایه دهند.

وی با تاکید بر اهتمام و آمادگی انجمن روان پزشکی برای همراهی با خانواده‌ی شهدای آتش نشان و پرسنل خدمتگزار آتش نشانی، گفت: همچنین در دیدار با آتش نشانان به بررسی موضوع آموزش مردم و تحقق امر پیشگیری در فرهنگ عمومی برای مقابله با حوادث و خطرات و آسیب‌های غیرمترقبه پرداخته شد.

این نماینده مردم درمجلس دهم از حضور رضایی رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ در دیدار خود با آتش نشانان خبرداد و افزود: رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ خواستار دلجویی و رسیدگی به وضع بازماندگان، خانواده های شهدای آتش نشان و تامین آرامش روحی و روانی آنها شد و بر اشاعه‌ی فرهنگ پیشگیری، اهمیت به همدلی و همکاری تمامی دستگاه های پیشگیرانه و امدادی تاکید کرد.

نوبخت با اشاره به تاکیدات رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ مبنی بر اهمیت سازمان آتش نشانی در رصد نقاط حادثه خیز مناطق با ارایه طرح‌های کارشناسی برای مقابله با حوادث، تصریح کرد: رییس ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ همچنین حضور روانکاو و روانپزشک در ایستگاه های آتش نشانی را پیشنهاد داد.

وی افزود: در این دیدار پوراصغری رییس امور رفاه اجتماعی سازمان مدیریت و برنامه ریزی به نمایندگی از سوی رییس سازمان برنامه و بودجه کشور از آمادگی این سازمان برای انجام هرگونه همکاری و مساعدت خبرداد.

رییس کمیسیون بهداشت و درمان مجلس شوای اسلامی، تصریح کرد: در پایان این دیدار از بخش های اداری، پشتیبانی و عملیاتی ستاد فرماندهی آتش نشانی تهران بزرگ بازدید و  از زحمات و خدمات و تلاش های شبانه روزی آتش نشانان تشکرو قدردانی شد./

پایان پیام

 

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر