آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دو دهه با رهبری انقلاب -6

قربانی: مهمترین دستاورد رهبری حفظ نظام است

سرویس سیاسی
**موسی قربانی نماینده قائنات اظهار داشت: مهمترین دستاورد رهبری حضرت آیت ا...خامنه‌ای، حفظ نظام بوده است.
سه‌شنبه 12 خرداد 1388 ساعت 14:00

وی در گفتگو با خبرنگار خانه ملت افزود: در مقاطعی از این بیست سال، شرایطی پیش آمد که بخشی از بدنه نظام در واقع به اپوزوسیون تبدیل شده بود و بحث براندازی نرم، خروج از حاکمیت و همه‌پرسی را مطرح می‌کردند.

نماینده قائنات خاطر نشان کرد:این موضوع در 18 تیر 78 به اوج خود رسید که از شاهکارهای رهبری آیت ا... خامنه‌ای، اداره کشور در این مقطع با حداقل هزینه و بهترین شکل بود.

قربانی با اشاره به پیشرفت‌های نظامی و صنایع دفاعی کشور طی بیست سال اخیر، اظهر داشت: اوج پیشرفت‌های نظام در بخش‌های مختلف در جایی است که ایشان ورود پیدا کرده‌اند و ما طی این مدت پیشرفت‌های بزرگی را در زمینه ماهواره‌ها، موشک‌ها و صنایع نظامی شاهد بوده‌ایم.

نماینده قائنات با اشاره به توجه ویژه مقام معظم رهبری به توسعه علم وفناوری اظهار داشت: حضرت آیت ا.. خامنه‌ای در شکوفایی علمی کشور سهم فوق‌العاده‌ای داشتند و در واقع فشارهای ایشان باعث تحرک دولت شده است.

وی ایجاد تعامل مثبت و سازنده بین قوای سه‌گانه را ازدیگر دستاوردهای رهبری آیت ا... خامنه‌ای ذکر کرد و گفت: ایشان طی این بیست سال همواره با اتخاذ سیاست‌های مدبرانه به ایجاد تعامل و همکاری بین قوا کمک کرده‌اند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار