هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
دو دهه با رهبری انقلاب -7

عباسپور: آیت الله خامنه‌ای یک رهبر منحصر به فرد در حمایت از پیشرفت علمی کشور است

سرویس سیاسی
**رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس گفت: حضرت آیت الله خامنه‌ای یک رهبر منحصر به فرد در حمایت از پیشرفت علمی کشور است.
چهارشنبه 13 خرداد 1388 ساعت 17:04

"علی عباسپور فرد تهرانی" نماینده مردم تهران در مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبر نگار خانه ملت اظهار داشت: پس از ارتحال امام خمینی (ره)، دشمنان امیدوار بودند جمهوری اسلامی در میان توده‌های مردم نفوذ خود را از دست بدهد و در واقع پایان جمهوری اسلامی با رحلت امام (ره) رقم بخورد.

وی با اشاره به نگاه ویژه امام (ره) به آیت الله خامنه‌ای تصریح کرد: امام خمینی (ره) با یک دید خاص به ایشان می‌نگریستند و آیت الله خامنه‌ای را برای رهبری نظام جمهوری اسلامی مناسب می‌دانستند.

نماینده تهران گفت: وقتی آیت الله خامنه‌ای مصدر مدیریت و رهبری کشور را برعهده گرفت، نه تنها از اقتدار نظام کاسته نشد بلکه جمهوری اسلامی مقتدرانه در راه پیشبرد اهداف انقلاب به پیش می‌رود و این بیانگر آن است که مقام معظم رهبری، جانشین شایسته و مناسبی برای حضرت امام خمینی (ره) است.

رئیس کمیسیون آموزش و تحقیقات مجلس خاطرنشان کرد: شخصا حضرت آیت الله خامنه‌ای را یک رهبر منحصر به فرد در حمایت از پیشرفت علمی کشور می‌دانم.

وی با بیان اینکه در طی این سال‌ها بزرگترین پشتیبان و نیروی محرکه برای حرکت علمی کشور، شخص رهبر بوده است، گفت: تاکیدات حضرت آیت الله خامنه‌ای در خصوص، نقشه جامع علمی کشور، تحول در نظام آموزشی، ایجاد کرسی‌های نظریه‌پردازی، آزاداندیشی و حمایت از تحقیقات ایشان را به عنوان یک فرد بی نظیر در جهان برای حمایت از پیشرفت‌های علمی مطرح کرده است.

عباسپور به حمایت‌های مقام معظم رهبری از نخبگان و فرهیختگان، هیات‌های علمی و معلمان و آموزشیاران اشاره کرد و اظهار داشت: این حمایت‌ها، قشر فرهیخته ایران اسلامی را امیدوارتر کرد تا بتواند جایگاه علمی برتری را در جهان از آن ایران کند.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000