ولادت پیامبر اکرم (ص) و امام جعفر صادق (ع)
1388/03/16 10:09:00
سرویس فرهنگی
آرمان‌های‌محقق‌نشده‌‌ امام(ره)- 11

نماینده بروجرد: محرومیت‌زدایی و استقرار عدالت آن بخش از آرمان امام(ره) است که هنوز به آن دست نیافته ایم

**نماینده بروجرد اظهار داشت: آنچه که تا اندازه‌ای بدان نرسیده‌ایم موضوع مهم محرومیت‌زدایی و رسیدگی به محرومین و استقرار همه جانبه عدالت است.

هادی مقدسی نماینده بروجرد در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص راه‌های نرفته در جهت تحقق‌ آرمان‌های امام خمینی(ره) گفت: آرزو می‌کردم امام راحل در میان ما می‌بودند تا وفاداری و ارادت این مردم را به آرما‌ن‌ها و راه خود به عینه می‌دیدند و تحقیر شدن آمریکای ابرقدرت را در مقابل اراده امت خویش مشاهده می‌کردند.

وی افزود: ما باید با تمام وجود این ملت را تحسین کنیم که بعد از رحلت امام(ره) این چنین ارادتمندانه و وفادار با تبعیت از جانشین خردمند ایشان موفق شدند اکثر قریب به اتفاق آمال و آرزوها و آرمان‌های امام(ره) را تحقق ببخشند.

مقدسی با بیان این که امروز تحقق اهداف و آرمان‌های حضرت امام(ره) کم و بیش قابل مشاهده است، خاطر نشان کرد: عزتمندی و اقتداری که امروز نظام جمهوری اسلامی برای مردم به ارمغان آورده متاثر از عشق این امت به امام(ره) و پیروی آنها از جانشین با کفایت ایشان مقام معظم رهبری است.

وی با اشاره به این که اکثریت قریب به اتفاق ایده‌ال‌ها و آرمان‌های امام راحل در خصوص انقلاب تحقق پیدا کرده است، ادامه داد: آنچه که تا اندازه‌ای هنوز بدان نرسیده‌ایم موضوع مهم محرومیت‌زدایی و رسیدگی به محرومین و استقرار همه جانبه عدالت است.

نماینده بروجرد خاطر نشان کرد: نقصانی که امروز در زمینه آرمان‌های امام(ره) مواجه هستیم عدالت و پیشرفت است که مقام معظم رهبری برای جبران این کاستی دهه چهارم انقلاب را دهه تحقق عدالت واستقرار پیشرفت نامگذاری کرده است که در حقیقت توانسته باشیم همه آرمان‌های امام(ره) دست یافته تلقی کنیم.

وی تصریح کرد: عدالتی که مورد نظر امام راحل و مقام معظم رهبری است یک عدالت گسترده در تمامی ابعاد جامعه است که با استقرار آن اقتدار داخلی و بین‌المللی نظام جمهوری اسلامی چند صد برابر خواهد شد و با تشعشع خورشید عدالت است که جمهوری اسلامی اگر به معنی واقعی طلوع کند ما نیازی به صدور انقلاب نداریم بلکه چشم‌های تمامی مستضعفین جهان به سوی این آب وخاک و به سمت خورشید عدالت گستر جمهوری اسلامی خیره خواهد شد.

مقدسی گفت: آن زمان است که می‌توانیم ادعا کنیم روح امام(ره) از به ثمر رسیدن زحمات خود و برکت خون شهیدان راضی و خشنود خواهد بود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet