هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
آرمان‌های‌محقق‌نشده‌‌ امام(ره)- 12

نماینده خرم آباد: برای رسیدن به آرمان‌های والای امام (ره) بایستی تفکرات آن حضرت را نهادینه کنیم

سرویس کمیسیون ها
**رضا رحیمی نسب اظهار داشت: برای رسیدن به آرمان‌های والای حضرت امام (ره) بایستی تفکرات آن حضرت را نهادینه کنیم.
شنبه 16 خرداد 1388 ساعت 10:40

نماینده خرم آباد در مجلس شورای اسلامی با بیان این که شخصیت امام راحل شخصیتی فراموش ناشدنی و ماندگار برای همه تاریخ است خاطر نشان ساخت: به لحاظ اجتماعی و فرهنگی بسیاری از آرمان‌های امام خمینی(ره) تحقق نیافته است و درهمین راستا از تفکرات آن حضرت در حوزه‌های گوناگون نتوانسته‌ایم بهره کافی و مناسب ببریم.

عضو کمیسیون اجتماعی مجلس افزود:در موضوعات اجتماعی امام(ره) بیشترین توجه‌شان به محرومین و مستمندان بود ولی باید دید امروز هدف دستگاه‌های ما محرومین و مستضعفین هستند یا خیر.

نماینده خرم آباد با تاکید بر این که تفکرات امام خمینی (ره) باید نهادینه شود اظهار داشت: رهبر معظم انقلاب در جهت احقاق تفکرات آن امام راحل تلاش‌های بسیاری می‌کنند که بایستی مدیران میانی و اجرایی این نگاه را در نوع مدیریت خود حاکم کنند.

وی افزود: نگاه امام(ره) به محرومین ومستضعفین به گونه‌ای بود که در سخنان ایشان به وضوح می‌توان به آن پی برد وبه همین جهت برای رسیدن به این مهم و اجرای این آرمان‌ها بایستی در تفکرات ایشان بازنگری اساسی صورت دهیم.

رحیمی‌نسب تصریح کرد: تراز ما باید تفکرات حضرت امام(ره) باشد و ما بایستی در مسیری که ایشان مشخص کرده‌اند گام برداریم تا بتوانیم اهداف انقلاب و آرمان‌های آن حضرت را محقق نماییم.

 

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000