شهادت حضرت فاطمه زهرا (س)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
معاون وزیر صنعت و تجارت خبر داد:

آغاز بهره‌‎برداری نخستین خط تولید خودروسازی ایران خودرو با پژو در یک ماه آینده

سرویس دیگر رسانه‌ها
معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نخستین خودروساز با شرکت ایران خودرو به‌صورت مشترک توافق ایجاد کرده است، همچنین قرارداد به‌صورت 50 درصد اشتراک بوده که طی یک ماه آینده اولین خط تولیدشان به بهره‌برداری می‌رسد.
دوشنبه 18 بهمن 1395 ساعت 12:09
آغاز بهره‌‎برداری نخستین خط تولید خودروسازی ایران خودرو با پژو در یک ماه آینده معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: نخستین خودروساز با شرکت ایران خودرو به‌صورت مشترک توافق ایجاد کرده است، همچنین قرارداد به‌صورت 50 درصد اشتراک بوده که طی یک ماه آینده اولین خط تولیدشان به بهره‌برداری می‌رسد. http://cdn.icana.ir/d/019/201604105734122738.jpg آغاز,بهره‌‎برداری,نخستین,خط,تولید,خودروسازی,ایران,خودرو,با,پژو,در,یک,ماه,آینده Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت از شهرستان آمل، محسن صالحی نیا شب گذشته در حاشیه سفر به مازندران در جمع خبرنگاران با اشاره به چگونگی ورود سرمایه‌گذاری خودروساز به کشور اظهار کرد: در این زمینه گفت‌وگوهای زیادی انجام شد.

وی افزود: نخستین خودروساز با شرکت ایران خودرو به‌صورت مشترک توافق ایجاد کرده است همچنین قرارداد به‌صورت 50 درصد اشتراک بوده که طی یک ماه آینده اولین خط تولیدشان به بهره‌برداری می‌رسد.

معاون امور صنایع و اقتصادی وزیر صنعت، معدن و تجارت تصریح کرد: این فعالیت بین شرکت ایران خودرو و پژو شکل گرفت، همچنین با شرکت‌های دیگر در حال مذاکره‌های نهایی، عقد قرارداد و شروع فعالیت هستیم در این بین شرکت‌های سیتروئن با سایپا و رنو در حال مذاکره بوده و گفت‌وگوها به نتیجه نهایی رسید.

این مسؤول با اشاره به اینکه سیاست‌های فعالیت به‌گونه‌ای است که بتوانیم از ظرفیت‌های تولید داخل براساس مبانی کیفیت، صادرات و بازاریابی مشترک در قراردادها بهره گیریم.

به گزارش فارس، صالح‌نیا با اعلام اینکه هر شرکت مورد مذاکره به‌دنبال بهره‌مندی خود است، گفت: براساس مذاکرات شرکت‌های خارجی و صاحب‌نام دنیا با شرکت‌های داخلی اهداف مورد نظر در حال پیشرفت است تا به نتیجه مطلوب برای تولید خودروها برسانیم.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000