هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
سلیمی با اشاره به بیانات اخیر مقام معظم رهبری:

رجزخوانی‌های ترامپ راه به جایی نمی‌برد

سرویس دیگر رسانه‌ها
یک نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به بیانات امروز مقام معظم رهبری گفت:‌ رجزخوانی‌ها و هذیان‌گویی‌های ترامپ، رئیس‌جمهور جدید آمریکا راه به جایی نمی‌برد.
چهارشنبه 20 بهمن 1395 ساعت 09:20
رجزخوانی‌های ترامپ راه به جایی نمی‌برد یک نماینده اصولگرای مجلس با اشاره به بیانات امروز مقام معظم رهبری گفت:‌ رجزخوانی‌ها و هذیان‌گویی‌های ترامپ، رئیس‌جمهور جدید آمریکا راه به جایی نمی‌برد. http://cdn.icana.ir/d/019/201603103557263556.jpg رجزخوانی‌های,ترامپ,راه,به,جایی,نمی‌برد Icana

به گزارش خبرگزاری خانه ملت، حجت‌الاسلام و المسلمین علیرضا سلیمی اظهار کرد: صحبت‌های امروز رهبری حاکی از این بود که فرقی بین دولت‌های اوباما، ترامپ، بوش، کلینتون، کارتر و سایر روسای جمهوری آمریکا نیست و ترامپ هم فعلا مسیری را که اوباما طراحی کرده پیش می‌رود؛ حتی در مورد تحریم‌های جدید لیست تحریم‌ها را اوباما تهیه کرده بود و فقط او اجرایی کرده است.

وی افزود: این نکته برای ما شفاف شد که فرقی بین دول آمریکا نیست و همین مسئله را ترامپ به صراحت اعلام کرده است. در واقع او به صراحت اعلام کرده که به ایران نیاز دارد و از این جهت که ایران به آمریکا بی‌اعتنایی می‌کند ناراحت است. در واقع رفتار او نشان می‌دهد که مشکلش بی‌اعتنایی ایران به آن‌هاست.

 این نماینده اصولگرای مجلس تصریح کرد: ترامپ هویت واقعی آمریکا را به نمایش می‌گذارد و آمریکایی‌ها اجازه نمی‌دادند چشم ها واقعیات آن‌ها را ببیند اما اکنون ترامپ بخشی از پرده واقعیت را کنار زده و امروز حالت درندگی آمریکا را بیش از گذشته مشاهده می کنیم.

سلیمی ادامه داد: ترامپ نشان می‌دهد آمریکا پیر و فرتوت است و نفس‌های آخر را می کشد و این آمریکاست که به اصطلاح در حال اضمحلال می‌باشد در حالیکه ایران مولفه‌های قدرت خود را روز به روز تقویت می‌کند.

نماینده مردم محلات در مجلس با بیان اینکه ترامپ نشان داده تا چه اندازه دنیا طلب است گفت: حتی در مورد نفت عراق نیز ترامپ گفته بود که باید نفت عراق را تصاحب کنیم و این نشان می‌دهد که آمریکایی‌ها در نگاهشان در دیپلماسی و سایر مسائل یک نگاه مادی صرف است و صرفا منافع خودشان را می بینند.

وی با اشاره به دستگیری کودک پنج ساله ایرانی اظهار کرد: حقوق بشر آمریکایی اینگونه است که می‌بینیم و این رفتار نشان می‌دهد ترامپ و آمریکا در چه فضایی نفس می‌کشد و این همان حقوق بشر مورد ادعای آن‌ها است.

سلیمی افزود: رجزخوانی و هذیان گویی‌های ترامپ راه به جایی نمی‌برد. یک روز در مورد برجام هم می‌گفت می‌خواهد آن را پاره کند، اما اکنون پشیمان شده است؛ در واقع اینها هیاهوی‌های بیهوده است و ما باید با قدرت مسیر آینده را پیش ببریم.

به گزارش ایسنا، وی در پایان اظهار کرد: ایران کشوری است که در سوریه و منطقه شاخ آمریکایی‌ها را شکسته است و بنده به رئیس‌جمهور جدید آمریکا گوشزد می‌کنم که آن‌ها کشوری هستند که ایران در اجلاس آستانه قصد داشت آن‌ها را راه ندهد . دوره گذشته را به یاد بیاورند. اکنون دوره جدیدی آغاز شده است و در مناسبات منطقه ای بیش از دیگران به ایران نیاز دارد.

انتهای پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000