خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1388/03/16 14:49:00
سرویس سیاسی
اجتماعات مردمی و انتخابات_ 5

سبحانی‌نیا: فضای با نشاط جامعه،امید بخش مشارکت مردم است

** نایب رییس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس با اشاره به حضور گسترده حامیان نامزدهای انتخابات در سطح شهر گفت: فضای با نشاط جامعه، امید بخش مشارکت خوب مردم است.

"حسین سبحانی‌نیا" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت در خصوص حضور گسترده و تبلیغ حامیان نامزدهای انتخابات در سطح شهر تصریح کرد: خوشبختانه فضای عمومی کشور، فضای پرجنب و جوش و با نشاطی است که امیدبخش مشارکت خوب مردم است.

وی با بیان این که نظر سنجی‌ها مشارکت هفتادوپنج تا هشتاد درصدی مردم در انتخابات را نوید می‌دهد، اظهار داشت: تبلیغات انتخاباتی نامزدها همواره باید با رعایت اخلاق اسلامی صورت بگیرد وسعی شود در دفاع از نامزد مورد نظر به توانمندی‌ها، کارآیی و سوابق آنها پرداخته شود نه این که برای تبلیغ خود به نامزد طرف مقابل اهانت کرد.

نماینده مردم نیشابور یادآور شد: صحنه‌های جدال بی‌منطق و درگیریهای لفظی قطعاً در اذهان کسانی که هنوز برای مشارکت در انتخابات تصمیم نگرفته‌اند تاثیرات منفی به جای خواهد گذاشت.

سبحانی‌نیا گفت: نفس نشاط و آمادگی برای حضور در انتخابات امری پسندیده است اما باید تبلیغات در چهارچوب قانون و اخلاق صورت بگیرد.

عضو کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی تصریح کرد: دشمنان ما نمی‌خواهند مردم حضور حداکثری در انتخابات داشته باشند لذا سعی دارند با ایجاد تنش، فضای برگزاری انتخابات را مخدوش و ناامن جلوه دهند و در پی آن زمینه را برای اظهار نظرهای منفی خود مهیا کنند.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet