خبرگزاری خانه ملت

عید سعید غدیرخم
1388/03/17 12:08:00
سرویس سیاسی
اجتماعات مردمی و انتخابات_10

عضو کمیسیون سیاست داخلی: راه‌ انداختن کارناوال‌های تبلیغاتی‌خلاف قانون است

**نماینده رباط کریم با بیان این که قراردادن عکس‌های نامزدها بر روی خودروها به لحاظ قانونی منعی ندارد، خاطرنشان کرد: اما به راه انداختن کارناوال‌های تبلیغاتی که اغلب منجربه بروز درگیری بین حامیان نامزدها می‌شود از نظر قانون ممنوع است .

"حسن نوروزی "در گفتگو با خبرنگار خانه‌ ملت، در خصوص تبلیغات گسترده حامیان نامزدهای انتخاباتی در سطح شهر، اظهار داشت: روش‌های تبلیغاتی که همراه با اسراف و تخلف صورت می‌گیرد و توزیع لباس‌های رنگی در بین اقشار مردم می‌تواند در روند کلی انتخابات تاثیر منفی داشته باشد.

وی افزود: اسراف و ولخرجی در تبلیغات نامزدها این سئوال را در اذهان مردم ایجاد می‌کند که این همه پول از کجا آمده است.

نوروزی گفت: از نامزدهای محترم می‌خواهیم که به ستادهای تبلیغاتی خود، مراعات مرزهای قانون را توصیه کنند چرا که ریاست جمهوری جایگاه اجرای قوانین کشور است.

عضو کمیسیون سیاست داخلی و امور شوراها با بیان این که هدف، وسیله را توجیه نمی‌کند، یادآور شد: تبلیغات نامزدهای انتخاباتی در صورتی می‌تواند آثار مثبت به همراه داشته باشد که در چارچوب قانون و نظام ‌مند صورت بگیرد.

وی بر لزوم کنترل احساسات جوانان تاکید کرد و گفت: کسی که می‌خواهد عنان ریاست جمهوری را برای اجرای عدالت و حل مشکلات کشور به دست بگیرد، نباید خود باعث دودستگی شود.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet