fa, مهرداد بائوج لاهوتی, صنعت بیمهبهانه جویی بیمه ها برای شانه خالی کردن از اجرای تعهدات/ مردم از خدمات بیمه رضایت ندارندعضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از صنعت بیمه در ارائه خدمات گفت:درهنگام بروز حادثه معمولا شرکت های بیمه با بهانه جویی ازاجرای تعهدات خود در قبال بیمه شدگان،شانه خالی می کنند.2/17/2017 10:53:29 AM2/16/2017 1:12:55 AMIcanahttp://media.icana.ir//Image/2014/02/59602_Orig.jpghttp://media.icana.ir//Image/2014/02/59602_Thum.jpgIcana
Icana.ir
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۲
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
بائوج لاهوتی مطرح کرد:

بهانه جویی بیمه ها برای شانه خالی کردن از اجرای تعهدات/ مردم از خدمات بیمه رضایت ندارند

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون برنامه،بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی با انتقاد از صنعت بیمه در ارائه خدمات گفت:درهنگام بروز حادثه معمولا شرکت های بیمه با بهانه جویی ازاجرای تعهدات خود در قبال بیمه شدگان،شانه خالی می کنند.
جمعه 29 بهمن 1395 ساعت 10:53
بهانه جویی بیمه ها برای شانه خالی کردن از اجرای تعهدات/ مردم از خدمات بیمه رضایت ندارند

مهرداد بائوج لاهوتی درگفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با انتقاد از وضعیت ارائه خدمات بیمه در کشور،گفت:شرکت های بیمه در ارائه خدمات، عملکرد مناسبی ندارند و مردم از این عملکرد رضایت ندارند.  

نماینده مردم لنگرود درمجلس شورای اسلامی، ادامه داد:ایجاد آرامش خاطر برای مردم و فعالان اقتصادی یکی از اهداف وجود شرکت های بیمه است،البته اینکه صنعت بیمه باید درآمد داشته باشد، نیز موضوع قابل قبولی است.

شرکت های بیمه در هنگام عقد قرارداد باید مشتریان خود را از جزئیات قرارداد مطلع کنند

این نماینده مردم درمجلس دهم افزود:انتظار این است اگر حادثه ای برای بیمه شدگان اتفاق افتاد در کمترین فرصت شرکت بیمه، تعهد خود را اجرا کند؛اما تجربه بیانگر این است درهنگام بروز حادثه معمولا شرکت های بیمه بهانه جویی می کنند که از اجرای تعهدات خود در قبال بیمه شدگان، شانه خالی کنند.

بائوج لاهوتی گفت: شرکت های بیمه در هنگام عقد قرارداد باید مشتریان خود را از جزئیات قرارداد مطلع کنند وحتی تشریح کنند که بطور مثال بیمه شده در صورت پرداخت مبلغ بیشتر می تواند از چه مزایایی استفاده کند.

وی ادامه داد: بطور مثال یک شرکت بیمه عنوان می کند چون بیمه شده تنها بابت حادثه آتش سوزی به دلیل موضوع مشخص مبلغی پرداخت کرده بنابراین خسارت ناشی از رعد وبرق پرداخت نمی شود.

تمرکز شرکت های بیمه روی حفظ منافع و کسب سود حداکثری

بائوج لاهوتی گفت: تمرکز شرکت های بیمه روی حفظ منافع و کسب بیشتر سود خود است؛این درحالی است که باید به منافع  مشتریان نیز توجه شود.

عضوکمیسیون برنامه، بودجه و محاسبات مجلس شورای اسلامی،افزود:بهانه جویی های شرکت های بیمه در پرداخت خسارت به بیمه شدگان به نفع صنعت بیمه کشور نیست،بنابراین باید اصلاحاتی در این بخش در تمامی زمینه های بیمه صورت گیرد./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC