آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
اخلاق انتخاباتی -3

نماینده زاهدان: نیروی انتظامی و قوه قضاییه با تخریب کنندگان نامزدها برخورد کنند

سرویس سیاسی
**نماینده مردم زاهدان در مجلس شورای اسلامی گفت: نیروی انتظامی با عوامل آشوب‌گری که در اجتماعات حامیان نامزدهای انتخاباتی رخنه کرده‌اند، برخورد جدی کند.
سه‌شنبه 19 خرداد 1388 ساعت 16:19

"حسینعلی شهریاری" در گفتگو با خبرنگار خانه ملت با انتقاد از عدم رعایت اخلاق انتخاباتی از سوی برخی نامزدها و طرفدارانشان اظهار داشت: متاسفانه این مسئله باعث به وجود آمدن نگرانی‌هایی در سطح جامعه شده است.

وی افزود: طرح بعضی مسائل در تبلیغات نامزدها صدمات زیادی را متوجه کلیت نظام می‌کند و لذا ضرورت دارد حداقل در این فرصت باقیمانده، نامزدها و حامیانشان در بیان موضوعات دقت بیشتری داشته باشد.

نماینده زاهدان گفت: طرفداران نامزدهای ریاست جمهوری باید از هر اقدامی که باعث ایجاد تنش در جامعه می‌شود و در شأن نظام جمهوری اسلامی ایران نیست پرهیز کنند.

شهریاری با بیان این که خود نامزدها باید طرفدارانشان را به آرامش دعوت کنند، تصریح کرد: در این میان نقش نیروی انتظامی و امنیتی در برقراری نظم و همچنین برخورد با دشمنانی که با سوء نیت در اجتماع‌های مردمی رخنه می‌کنند بسیار مهم و تاثیرگذار است.

وی از عملکرد برخی رسانه‌ها در ایام انتخابات انتقاد کرد وگفت: اگر چه رسانه‌ها در گرم کردن فضای انتخابات بسیار نقش‌آفرین هستند اما نباید با انتشار برخی مسائل، به تشویش اذهان عمومی بپردازند.

شهریاری یادآور شد: ضرورت دارد که قوه قضائیه خود به عنوان مدعی‌العموم وارد عمل شده و با تخریب کنندگان و قانون شکنان برای خاتمه یافتن تنش‌ها، برخورد کند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000