fa, ریزگردهاانتقاد از عملکرد سازمان محیط زیست در مقابله با پدیده ریزگردها/ ریزگردها امان مردم را بریده استنماینده مردم دهلران در مجلس از عملکرد سازمان محیط زیست در مقابله با پدیده ریزگردها انتقاد کرد و گفت: ریزگردها امان مردم را بریده و مشکلات زیادی را برای مردم منطقه ایجاد کرده است.2/17/2017 1:03:09 PM2/16/2017 7:27:17 PMIcanahttp://media.icana.ir//Image/2016/06/201606109049480217_Orig.jpghttp://media.icana.ir//Image/2016/06/201606109049480217_Thum.jpgIcana
Icana.ir
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
کاظم زاده:

انتقاد از عملکرد سازمان محیط زیست در مقابله با پدیده ریزگردها/ ریزگردها امان مردم را بریده است

سرویس اجتماعی
نماینده مردم دهلران در مجلس از عملکرد سازمان محیط زیست در مقابله با پدیده ریزگردها انتقاد کرد و گفت: ریزگردها امان مردم را بریده و مشکلات زیادی را برای مردم منطقه ایجاد کرده است.
جمعه 29 بهمن 1395 ساعت 13:03
انتقاد از عملکرد سازمان محیط زیست در مقابله با پدیده ریزگردها/ ریزگردها امان مردم را بریده است

شادمهر کاظم زاده در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با انتقاد از بروز معضلات زیست محیطی از جمله ریزگردها در استان ایلام، افزود: متاسفانه ریزگردها امان مردم استان را بریده و مشکلات زیادی را برای مردم منطقه ایجاد کرده است.

نماینده مردم دهلران در مجلس شورای اسلامی، ادامه داد: با وجود مشکلاتی که برای مردم استان ایلام به وجود آمده اما رئیس سازمان محیط زیست هیچ اقدامی برای رفع این معضل نکرده است و حتی از حضور در این استان نیز امتناع می کند.

این نماینده مردم در مجلس دهم، تصریح کرد: تا زمانی که رییس سازمان محیط زیست عزم راسخی برای مدیریت بحران در استان ایلام را نداشته باشد چگونه می توان انتظار رفع مشکلات را داشت این در حالی است که گاهی میزان غلظت گرد و غبار فراتر از حد مجاز رفته و موجب اعتراضات زیاد مردم شده است.

وی یادآور شد: متاسفانه رییس سازمان محیط زیست عنوان می کند که بروز این ریزگردها منشا خارجی دارد در حالی که بخش اعظمی از این ریزگردها منشا داخلی دارد که به دلیل عدم حضور خانم ابتکار هیچ گاه تلاشی برای شناسایی بروز این ریزگردها و راه حل برای رفع آن صورت نگرفته است.

عضو مجمع نمایندگان استان ایلام تاکید کرد: باران ریزگردها در هوای استان ایلام باعث مشکلات تنفسی برای مردم منطقه شده است و همین امر باعث شده هزینه های زیادی بر دوش مردم تحمیل شود در این میان می طلبد دولت با جدیت بیشتری وارد عمل شده و به داد مردم استان ایلام برسد./

پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC