faرویکرد مثبت وزارت خارجه در قبال گفت‌وگوهای منطقه‌ای/ ظرف ۲ ماه آینده مذاکرات ایران و شورای همکاری خلیج فارس آغعضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در تعاملات و مذاکرات به دنبال این است که راه برای اتحاد و انسجام بین کشور‌های اسلامی و منطقه ایجاد شود.2/17/2017 4:18:44 PM2/17/2017 12:53:09 AMIcanahttp://media.icana.ir//Image/2016/06/201606100106339718_Orig.jpghttp://media.icana.ir//Image/2016/06/201606100106339718_Thum.jpgIcana
Icana.ir
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
بختیار:

رویکرد مثبت وزارت خارجه در قبال گفت‌وگوهای منطقه‌ای/ ظرف ۲ ماه آینده مذاکرات ایران و شورای همکاری خلیج فارس آغاز می‌شود

سرویس سیاسی
عضو کمیسیون قضایی و حقوقی مجلس شورای اسلامی گفت: جمهوری اسلامی ایران در تعاملات و مذاکرات به دنبال این است که راه برای اتحاد و انسجام بین کشور‌های اسلامی و منطقه ایجاد شود.
جمعه 29 بهمن 1395 ساعت 16:18
رویکرد مثبت وزارت خارجه در قبال گفت‌وگوهای منطقه‌ای/ ظرف ۲ ماه آینده مذاکرات ایران و شورای همکاری خلیج فارس آغاز می‌شود

علی بختیار در گفت‌وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، در خصوص پیام کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس برای ایران به منظور انجام گفت‌وگو، اظهار داشت: در جلسه فراکسیون دیپلماسی با دکتر ظریف یکی از مباحثی که مطرح شد مذاکرات منطقه‌ای و کشور‌های اسلامی بود که لازم دانستیم مدنظر دستگاه دیپلماسی، حسب فرمایشات مقام معظم رهبری قرار بگیرد.

نماینده مردم گلپایگان و خوانسار در مجلس شورای اسلامی بیان کرد: دستگاه دیپلماسی ما باید با یک روش فعال وارد مذاکرات شود، در حال حاضر شرایط به گونه‌ای است که با توجه به روی کار آمدن ترامپ حتما باید اتحاد، انسجام و وحدت بیشتری بین کشورهای مسلمان وجود داشته باشد و این مذاکرات می‌تواند شکل تازه‌ای داشته باشد.

عضو کمیسیون قضائی و حقوقی مجلس شورای اسلامی ادامه داد: کشور‌های منطقه‌ای نیز آمادگی این مذاکرات را دارند، رفت‌وآمد مقامات جمهوری اسلامی ایران با کشور‌های منطقه از جمله سفر رئیس جمهور به کشور‌های کویت و عمان به این مذاکرات کمک خواهد کرد.

وی افزود: در واقع جمهوری اسلامی ایران در تعاملات و مذاکرات به دنبال این است که راه برای اتحاد و انسجام بین کشور‌های اسلامی و منطقه ایجاد شود.

وی در تشریح صحبت‌های وزیر امور خارجه ایران در خصوص انجام گفت‌وگو با کشورهای همسایه، اظهارداشت: آقای ظریف تاکید داشتند که در این جهت فعالت می‌کنیم تا هر چه زودتر مذاکرات بین ایران و شورای همکاری خلیج فارس انجام شود و با توجه به صحبت‌های انجام شده این مذاکرات طی دو ماه آینده آغاز شود./

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC