fa, رمضانعلی سبحانی فرافزایش واردات خودروهای متفرقه به کشور/ نظارت بر مراکز خدمات پس از فروش کمرنگ استعضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:واردات خودروهای متفرقه بسیاری به داخل کشور موجب نارضایتی مردم در بخش خدمات پس از فروش این خودروها شده است.2/17/2017 3:23:26 PM2/17/2017 10:09:52 AMIcanahttp://media.icana.ir//Image/2016/11/201611107441240756_Orig.jpghttp://media.icana.ir//Image/2016/11/201611107441240756_Thum.jpgIcana
Icana.ir
شنبه ۶ خرداد ۱۳۹۶ ساعت ۱۲:۳۶
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
سبحانی فر مطرح کرد:

افزایش واردات خودروهای متفرقه به کشور/ نظارت بر مراکز خدمات پس از فروش کمرنگ است

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی گفت:واردات خودروهای متفرقه بسیاری به داخل کشور موجب نارضایتی مردم در بخش خدمات پس از فروش این خودروها شده است.
جمعه 29 بهمن 1395 ساعت 15:23
افزایش واردات خودروهای متفرقه به کشور/ نظارت بر مراکز خدمات پس از فروش کمرنگ است

رمضانعلی سبحانی فر با اشاره به نارضایتی مردم از نمایندگی های خدمات پس از فروش خودرو به خبرنگار خبرگزاری خانه ملت گفت:یکی از دلایل این نارضایتی ها این است که خودروهای متفرقه بسیار زیادی وارد کشور شده است که اکثر آن ها نمایندگی های مناسبی در کشور ندارند.

نماینده مردم سبزوار،جغتای، جوین و خوشاب در مجلس شورای اسلامی افزود: علاوه بر خودروهای چینی، شرکت های بزرگی همچون "هیوندا" نیز نمایندگی های محدودی در ایران دارد که بر اساس نوبت بندی پاسخ گوی مشتریان هستند ضمن اینکه نمایندگی این خودروها یا از تجربه کافی برخوردار نبوده و یا نظارت و کنترلی بر این مراکز انجام نمی شود.

وی با تاکید براینکه نمایندگی خودروها باید روی مراکز فروش خودرو نظارت داشته باشد ، افزود: باید توجه شود که این مراکز خدمات رسانی خوبی به مشتریان می دهند،چراکه  اگر نارضایتی از سرویس دهی وجود داشته باشد به اعتبار برند و نام شرکت خودروساز لطمه وارد می شود.

سبحانی فر با بیان اینکه در کشور دستگاههای نظارتی کمی نداریم که می توانند نظارت خود را اعمال کنند تصریح کرد: سازمان حمایت از مصرف کنندگان، بازرسی کل کشور ، وزارت صنعت و تعزیرات حکومتی از جمله ایت دستگاهها هستند اما متاسفانه هرکدام به نوعی از خود سلب مسئولیت می کنند.

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی تاکید کرد: نظارت دقیقی بر مراکز خدمات پس از فروش خودروهایی که نمایندگی دارند یا وجود ندارد  و یا کمرنگ است،از این جهت  در این بخش شاهد نارضایتی مردم هستیم./

پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

خبر مرتبط

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC