سال ۹۷ سال حمایت از کالای ایرانی
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
میک والاس در گفت‌وگو با خانه ملت:

اسرائیل بزرگ‌ترین مشکل آمریکا/ همراهی اتحادیه اروپا برای نجات فلسطین لازم است

سرویس سیاسی
نماینده پارلمان ایرلند معتقد است برای کمک به فلسطین باید هدف اتحادیه اروپا تغییر کرده و نظر افکار عمومی نسبت به مسأله فلسطین جلب شود.
شنبه 7 اسفند 1395 ساعت 10:44
اسرائیل بزرگ‌ترین مشکل آمریکا/ همراهی اتحادیه اروپا برای نجات فلسطین لازم است نماینده پارلمان ایرلند معتقد است برای کمک به فلسطین باید هدف اتحادیه اروپا تغییر کرده و نظر افکار عمومی نسبت به مسأله فلسطین جلب شود. http://cdn.icana.ir/d/019/201702106211335241.jpg اسرائیل,بزرگ‌ترین,مشکل,آمریکا/,همراهی,اتحادیه,اروپا,برای,نجات,فلسطین,لازم,است Icana

میک والاس در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت با اشاره به اهمیت برگزاری کنفرانسی نظیر کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه فلسطین گفت: از بسیاری از کشورهای اروپایی برای حضور در این کنفرانس دعوت به عمل آمده بود اما فشار آمریکایی ها مانع حضور بسیاری از آنها شد که در این بین من توانستم از کشور ایرلند در این کنفرانس حضور پیدا کنم.

نماینده پارلمان ایرلند با بیان اینکه در این کنفرانس ها صرفا تبادل نظر صورت می گیرد و نمی توان انتظار خروجی عملیاتی از آن داشت، عنوان کرد: اتحادیه اروپا از کمک به فلسطین سر باز می‌زند و از طرفی اسرائیل از حمایت های اتحادیه اروپا بهره می برد چرا که اسرائیل همواره از طرق مختلف آنها را تطمیع و تهدید می کند.

وی ادامه داد: اگر می خواهید به فلسطین کمک کنید باید هدف اتحادیه اروپا را تغییر داده و نظر افکار عمومی را به نظر خود در خصوص فلسطین نزدیک کنید، چرا که همه می دانند جنایات در فلسطین تا چه حد است و کودکان زیادی در فلسطین کشته می شوند و در حالی که بسیاری از کشورهای اروپایی برای مردم فلسطین بر می خیزند اما اتحادیه اروپا همچنان قصد حمایت از اسرائیل را دارد.

میک والاس در ادامه سیاست های اوباما و ترامپ در قبال فلسطین و اسرائیل را مشابه توصیف کرد و ادامه داد: سیاست های آنها شبیه هم است اما عملکرد آنها ممکن است متفاوت باشد.

وی اسرائیل را مشکل بزرگی برای آمریکا دانست و خاطرنشان کرد: آنها حکومت آمریکا را کنترل می کنند و عملکرد آنها باید باب میل اسرائیل باید باشد و همین آمریکایی ها را اذیت می کند.

نماینده پارلمان ایرلند در پایان اظهار کرد: اوباما درباره صلح صحبت می کند اما جنگ به وجود می آورد و ترامپ از جنگ صحبت می کند و ممکن است به دنبال آن باشد البته صحبت اخیری که درباره تغییر سفارت آمریکا از تل آویو به اورشلیم شد، نیز صرفا برای خوش آمد اسرائیل است با این حال هرچیزی امکان دارد در آینده اتفاق بیفتد.

به گزارش خانه ملت، ششمین کنفرانس بین المللی حمایت از انتفاضه مردم فلسطین 3 و 4 اسفندماه در محل سالن اجلاس سران کشورهای اسلامی برگزار شد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

آخرین اخبار