هدر اصلی
1388/03/22 09:41:00
سرویس سیاسی

لاریجانی: خیزش عظیم ملت پای صندوق‌های رأی نتیجه تدابیر رهبری است

**رئیس مجلس شورای اسلامی خیزش عظیم ملت برای حضور در پای صندوق‌های رأی را نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری دانست.

به گزارش خبرنگار اعزامی خانه ملت، "علی لاریجانی" صبح امروز پس از انداختن رأی خود در صندوق شماره یک استان قم در حرم مطهر حضرت معصومه(س) در جمع خبرنگاران گفت: امروز روز بسیاری مهمی برای مردم و کشور ایران است و همانگونه که مقام معظم رهبری فرمودند مردم امروز حضور گسترده در صحنه داشته و در انتخابات مشارکت می‌کنند.

وی ادامه داد: حضور مردم در عرصه انتخابات باعث می‌شود که بسیاری از مسائل چشمگیر کشور برطرف شده و این حضور نشانه این است که مردم می‌خواهند در سرنوشت خود مشارکت داشته باشند.

لاریجانی با تاکید بر اینکه شرایط و پیشرفت‌های کنونی کشور را مرهون پیروزی انقلاب اسلامی است، تصریح کرد: امام راحل راه را برای مردم مشخص کردند.

وی با بیان اینکه این خیزش عظیم ملت در انتخابات کنونی نتیجه تدابیر مقام معظم رهبری بوده است، تاکید کرد: ایشان در این دوره از انتخابات زمینه مشارکت مردم را مشخص کردند.

نماینده مردم قم اظهار داشت: مردم با حضور در پای صندوق‌های رای بسیاری از خواسته‌های خود را مطرح می‌کنند و پشتوانه مردمی برای هرکدام از کاندیداها که به عنوان رئیس جمهور انتخاب شود،‌ از اهمیت زیادی برخوردار است.

وی گفت: دشمنان هیچ‌گاه تصور نکنند که رای مردم ایران تصنعی است،‌ بلکه رای ملت یک رأی کاملاً جدی بوده و سبب قوت قلب مسئولان است.

رییس مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: حضور جدی مردم در عرصه انتخابات هزینه‌های کشور را پایین می‌آورد و دشمنان را به عقب می‌راند.

وی حضور چشمگیر مردم در صحنه را پشتوانه بسیار بزرگی برای مسئولان نظام دانست تا با دقت و سرعت در راه خدمت به مردم گام بردارند.

لاریجانی با بیان اینکه مردم با حضور در پای صندوق‌های رأی حجت را تمام کردند، اظهار داشت: این انتخابات نشان می‌دهد که در کشور ما مردم‌سالاری دینی یک امر واقعی است و مردم نیز باید توجه داشته باشند که همواره در مسیر امام و انقلاب گام بردارند.

وی تاکید کرد: مدلی که امام راحل در کشور پایه‌گذاری کردند یک مدل دموکراتیک است و در کشور و منطقه این مدل تاثیرگذاری بسیاری دارد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet