سال ۹۸ سال رونق تولید
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
خدادادی:

مستمری 50 هزارتومانی پاسخگوی هزینه‌های اقشار آسیب‌پذیر نبود/مصوبه مجلس مستمری را به حد نرمالی افزایش می‌دهد

سرویس اجتماعی
رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با مثبت ارزیابی کردن مصوبه مجلس درجهت افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، گفت: به طورحتم افزایش 5 برابری مستمری ها تحول آفرین است.
شنبه 14 اسفند 1395 ساعت 15:25
مستمری 50 هزارتومانی پاسخگوی هزینه‌های اقشار آسیب‌پذیر نبود/مصوبه مجلس مستمری را به حد نرمالی افزایش می‌دهد رییس کمیسیون اجتماعی مجلس با مثبت ارزیابی کردن مصوبه مجلس درجهت افزایش مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی، گفت: به طورحتم افزایش 5 برابری مستمری ها تحول آفرین است. http://cdn.icana.ir/d/019/201610108192811403.jpg مستمری,50,هزارتومانی,پاسخگوی,هزینه‌های,اقشار,آسیب‌پذیر,نبود/مصوبه,مجلس,مستمری,را,به,حد,نرمالی,افزایش,می‌دهد Icana

سلمان خدادادی در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، درخصوص مصوبه مجلس مبنی بر طرح حمایت از 6 میلیون نفر نیازمند، گفت: این موضوع از پیشنهادات کمیسیون اجتماعی درجهت حمایت از مددجویان کمیته امداد وبهزیستی بود که در صحن علنی به تصویب رسید، به طورحتم مستمری مددجویان تحت پوشش کمیته امداد و بهزیستی که به طورمجموع 6 میلیون نفر هستند باید به میزان یک چهارم حقوق مصوب کارگران رسمی کشور افزایش می یافت.

نماینده مردم ملکان درمجلس شورای اسلامی، افزود: درحال حاضر مستمری مددجویان کمیته امداد و بهزیستی 50 تا 60 هزارتومان است که با این مصوبه در مجلس میزان مستمری ها ازابتدای سال 96 به 200 هزارتومان افزایش پیدا می‌کند، بنابراین با این افزایش مددجویان بهتر ازگذشته می توانند هزینه های زندگی خود را تامین کنند.

وی با بیان اینکه این مصوبه اقدام قابل قبولی درجهت حمایت از مددجویان بهزیستی و کمیته امداد است، تصریح کرد: خوشبختانه نمایندگان دراقدامی قانونی دربرنامه ششم این افزایش مستمری مددجویان را به تصویب رساندند تا بتوان مشکلات مددجویان را افزایش داد.

این نماینده مردم درمجلس دهم با اشاره به اینکه مستمری 50 تا 60 هزارتومان پاسخگوی نیازهای زندگی نیست، گفت: با مصوبه مجلس میزان مستمری به حد نرمالی افزایش پیدا می کند، به طور طبیعی با افزایش 5 برابری حل مشکلات مددجویان قابل قبول تر خواهد بود.

رییس کمیسیون اجتماعی مجلس، افزود: به طورحتم افزایش مستمری ها درزندگی مددجویان تحول آفرین خواهد بود./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

موضوع مرتبط

زنجیره خبر