عید سعید غدیرخم
1388/03/24 13:12:00
سرویس سیاسی

نماینده تهران‌: حضورمردم پای صندوق‌های رای حمایت از نظام و مقام معظم رهبری را نشان می‌دهد

**نماینده‌ تهران با تاکید براین‌که حضورمردم پای صندوق‌های رای و مشارکت‌های مدنی آنها حمایت از نظام و رهبری را نشان می‌دهد خاطرنشان کرد: برنامه‌های ارائه شده توسط نامزدها و گفتمان آنها گفتمان کاملا انقلابی بود .

به گزارش خبرنگار خانه ملت،‌ شهاب‌الدین صدر در جمع خبرنگاران با تبریک مشارکت حداکثری مردم به ملت و مقام معظم رهبری اظهار داشت : در طول سی سال گذشته هر سال به طور متوسط یک انتخابات در کشور برگزار کرده ایم، اما مشارکت 85 درصدی مردم، رقابت پرشوربین کاندیداها و هوادارانشان و همچنین ابتکار مناظره‌ها از افتخارات بزرگی بود که در این انتخابات رقم خورد.

وی با اشاره به تفاوت برخی از مناظره‌ها با یکدیگر یادآور شد: برگزاری مناظره‌ها ابتکار بسیار خوبی بود و مناظره‌هایی که در چارچوب برنامه‌ها صحبت می‌شد برای همه‌ مردم قابل استفاده بود.

صدر با بیان این‌که همه‌ مسوولان باید شکرگذار این نعمت بزرگ باشند گفت: باید تلاش شود تا با وحدت و همدلی مشکلات امروز کشور برطرف شده و انتخابات‌های آینده نیز به همین منوال باشد.

نماینده تهران با تاکید بر این‌که همه باید در مقابل رای اکثریت تمکین کنیم، اظهارداشت : شرایط امروز کشور حساس است و بسیاری به این کشورطمع دارند و می‌خواهند مردم طعم شیرین حضور گسترده و یکپارچه نچشند، اما ما باید با مراقبت و هوشیاری کاری کنیم که فضای کشور مناسب باشد و رفاقت جای رقابت را بگیرد تا دولت بتواند با حمایت و پشتوانه  مردمی و راهبری مقام معظم رهبری دستاوردهای بهتری را داشته باشد.

 

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet