خبرگزاری خانه ملت

ولادت امام موسی کاظم (ع)
1388/03/24 13:10:00
سرویس صحن

مراسم معارفه رییس جدید اداره اخبار مجلس برگزار شد

**مراسم معارفه رییس جدید اداره اخبار و رسانه‌های جمعی مجلس شورای اسلامی برگزار شد.

به گزارش خبرنگار خانه ملت، روز یکشنبه طی مراسمی با حضور "محسن کوهکن" ناظر هیات ریسه مجلس و "غلامرضا رسولی زاده" مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی،‌"کاوه احمدی" به عنوان رییس جدید اداره اخبار و رسانه‌های جمعی مجلس شورای اسلامی معرفی شد.

در این مراسم، "محسن کوهکن" گفت: در مجلس همواره تلاش شده تا احترام قلم به دستان حفظ شود.

وی ادامه داد: از گذشته تاکنون سعی شده تا در بحث مدیریتی از نیروهای درون مجموعه مجلس استفاده شود تا به واسطه آگاهی آنان به امور، کارها روان‌تر صورت گیرد.

ناظر فرهنگی مجلس ضمن قدردانی از زحمات مدیران قبلی اداره اخبار و رسانهه ای گروهی اظهار داشت:‌ ما تنها انتظار فراهم کردن امکانات و فراهم کردن بستری برای روان‌تر شدن امور داریم.

وی تصریح کرد: تاکنون در مجموع خروجی کار مناسب بوده و تلاش می‌کنیم تا از تمام ظرفیت‌ها برای رشد کارها استفاده کنیم.

کوهکن در پایان به حضور میلیونی مردم در عرصه انتخابات اشاره کرد و گفت: منافع این حضور سالیان سال برای نظام خواهد ماند و امیدواریم حاصل آن برای ملت و کشور باشد.

مدیرکل فرهنگی و روابط عمومی مجلس نیز در مراسم معارفه رییس جدید اداره اخبار و رسانهة‌ای گروهی اظهار داشت: با توجه به اهمیتی که اخبار مجلس شورای اسلامی و نحوه تعامل این نهاد با رسانه‌ها، با پشتوانه رئیس مجلس، اعضای هیات رئیسه و رئیس سازمان اداری تلاش شد تغییراتی در این بخش مجلس ایجاد شود.

رسولی زاده همچنین بر تقویت سایت خانه ملت برای تبدیل هر چه سریع‌تر آن به یک خبرگزاری پرقدرت تاکید کرد.

اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار
Powerd By : Tasvirnet