آغاز امامت امام زمان (عج)
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

نکونام: بررسی شکایت انتخاباتی در صلاحیت کمیسیون اصل 90 نیست

سرویس صحن
**نایب رئیس کمیسیون اصل 90 مجلس شورای اسلامی تصریح کرد: بررسی شکایت انتخاباتی در صلاحیت کمیسیون اصل 90 نیست و تاکنون نیز هیچ شکایتی از روند برگزاری انتخابات به این کمیسیون نشده است.
یکشنبه 24 خرداد 1388 ساعت 12:14

به گزارش خبرنگار خانه ملت، "ابراهیم نکونام" در حاشیه جلسه علنی روز یکشنبه با حضور در جمع خبرنگاران گفت: کل فرآیند انتخابات اعم از اجرای نظارت در حیطه وظایف وزارت کشور و شورای نگهبان است و هیچ نهاد دیگری به صورت مستقیم حق ورود به این مساله را ندارد.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 در خصوص مطالبی که در جریان مناظره‌های انتخاباتی علیه برخی از شخصیت  های سیاسی مطرح شده گفت: در صورتی که هر یک از افرادی که در برنامه‌های صدا و سیما از آنها نام برده شده است به کمیسیون اصل 90 شکایت کنند آن را رسیدگی خواهیم نمود.

نکونام اظهار داشت: البته کسانی که از این افراد نام برده‌اند حتما دلایلی برای خود داشته‌اند.

نایب رئیس کمیسیون اصل 90 در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه از نام برده شدگان پرونده‌ای در کمیسیون اصل 90 وجود دارد یا خیر گفت: پرونده‌ای از این افراد در کمیسیون وجود ندارد.

وی همچنین در پاسخ به سوال دیگری در خصوص پرونده صادق محصولی وزیر کشور در کمیسیون اصل 90 و استناد برخی نمایندگان به این پرونده در جریان بررسی صلاحیت وی گفت: در پرونده‌هایی که در کمیسیون اصل 90 مطرح است اگر مجرمیت کسی احراز شود، طی گزارشی به صحن علنی مجلس آن را مطرح خواهیم کرد که پس از قرائت آن پرونده مذکور به دستگاه قضاییه ارجاع می‌شود.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000