شهادت امام حسن عسگری
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

ادیانی راد: ملت ایران با حفظ جوهره اسلامیت پرچم تکریم جمهوریت نظام را برافراشتند

سرویس صحن
**نماینده مردم قائم شهر، سوادکوه و جویبار در مجلس شورای اسلامی گفت: ملت بزرگ ایران در یک فضای دموکراتیک با حفظ جوهره اسلامیت پرچم تکریم جمهوریت نظام را بر پایه رفتار دموکراسی برافراشتند.
یکشنبه 24 خرداد 1388 ساعت 15:50

"علی ادیانی راد" ناطق میان دستور جلسه علنی روز یکشنبه خلق حماسه بی نظیر مردم با حضور 85 درصدی و تخصیص رای 24 میلیونی به رییس جمهور منتخب را مرهون هدایت داهیانه رهبر معظم انقلاب و کیاست و هوشمندی ملت دانست.

وی تاکید کرد: حضور شگفت انگیز ملت فهیم و متدین ایران در انتخابات 22 خرداد 88 نشانه تفضلات الهی و هدایت معنوی ارواح پاک شهدا و امام شهیدان است.

ادیانی راد با بیان اینکه این پیروزی از آن نظام، رهبری، انقلاب، امام(ره) ، شهدا و مردم است، تصریح کرد: امیدوارم رییس جمهور محترم با استفاده از تجارب دوره اول ریاست جمهوری خود و بهره وری از همه ظرفیت‌های بالقوه و بالفعل کشور در راستای تحقق خواسته‌های ملت و رهنمودهای امام(ره) و رهبری گام بردارد.

نماینده مردم قائم‌شهر همچنین ضمن تبریک میلاد مبارک فاطمه زهرا(س) و سالروز تولد رهبرکبیر انقلاب اسلامی اظهار داشت: خرسندیم که در آستانه سالروز میلاد آن امام عزیز ملت بزرگ ایران در سایه سار انقلاب اسلامی رشیدیت و فرهیختگی خود را در عرصه دموکراسی به نمایش گذاشتند. وی تاکید کرد: در یک فضای دموکراتیک با حفظ جوهره اسلامیت پرچم تکریم جمهوریت نظام را بر پایه رفتار دموکراسی برافراشتند.

ادیانی ‌راد با اشاره به پیام مقام معظم رهبری در خصوص انتخابات، اظهارداشت: با توجه به این پیام، انتظار می‌رود شخصیت‌های حقیقی و حقوقی کشور‌، احزاب و هواداران محترم کاندیداها از ورود به مباحث تفرقه انگیز و گفتارها و رفتارهای انحرافی پرهیز کنند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

آخرین اخبار