هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter

کمیسیون امنیت ملی مجلس از حضور پرشور مردم در انتخابات 22 خرداد تقدیر کرد

سرویس کمیسیون ها
**کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی با صدور بیانیه‌ای از حضور پرشور مردم در انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری قدردانی کرد.
دوشنبه 25 خرداد 1388 ساعت 10:34

ملت بزرگ و سرافراز ایران

درود خداوند بر شما که در اولین سال دهه چهارم پیروزی انقلاب اسلامی، دهه پیشرفت و عدالت، تحولی شگرف در عرصه انتخابات آفریدید و با حضور هشتاد و پنج درصدی در پای صندوق‌های رای، جمهوری اسلامی ایران را در همه جهان سرافراز نمودید.

امروز دشمنان انقلاب اسلامی عصبانی از این حضور گسترده ملت ایران در تلاشند شیرینی این موفقیت بزرگ را در ذائقه ملت ما تلخ نمایند، غافل از اینکه ملت بزرگ ایران هوشمند‌تر از آن است که گرفتار چنین دامی شود.

کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی ضمن سپاسگزاری از یکایک شما ملت سرافراز ایران بر ضرورت حفظ اتحاد و انسجام ملی در برابر توطئه بیگانگان تاکید نموده و درخواست می‌نماید با متانت و آرامش همیشگی خود هر گونه توطئه‌ای را در نطفه خنثی نمایند.

ملت بزرگ ایران

امروز اانتخابات با همه فراز و نشیبهایش به پایان رسیده و با رای والای شما جناب آقای دکتر احمدی نژاد برای چهار سال آینده رئیس جمهور ایران گردیده است، ما ضمن عرض تبریک و تهنیت به ریاست محترم جمهور، امیدواریم دولت با شور و نشاط همیشگی خود در دستیابی به اهداف نظام و خدمت به ملت شریف ایران موفق باشد.

سخن آخر ما با نامزدهای محترم است که با حضور و تلاش خویش بر شور انتخاباتی افزودند.

منافع ملی ما حکم می‌نماید که با حمایت از رئیس جمهور منتخب ملت و دعوت از طرفداران خود در این راه بر اتحاد و انسجام ملی بیفزایند.

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000