هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد تاکیدکرد:

ارائه تسهیلات کم بهره برای باغات راهکاری برای بهبود وضعیت کیوی کاران

سرویس اقتصادی
عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:افزایش کانتینرهای سردخانه دار و ارائه تسهیلات کم بهره برای بازسازی باغات عواملی برای حضور پرقدرت تولیدکنندگان در چرخه تولید کیوی در کشور به شمارمی آید.
دوشنبه 23 اسفند 1395 ساعت 08:31
ارائه تسهیلات کم بهره برای باغات راهکاری برای بهبود وضعیت کیوی کاران عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس،گفت:افزایش کانتینرهای سردخانه دار و ارائه تسهیلات کم بهره برای بازسازی باغات عواملی برای حضور پرقدرت تولیدکنندگان در چرخه تولید کیوی در کشور به شمارمی آید. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg ارائه,تسهیلات,کم,بهره,برای,باغات,راهکاری,برای,بهبود,وضعیت,کیوی,کاران Icana

شمش الله شریعت نژاد در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت درباره  بهبود وضعیت کیوی کاران در بازار کشاورزی، گفت: بهبود وضعیت کیوی کاران به نوعی با ارائه تسهیلات کم بهره برای افزایش تولید محصول عجین شده است؛بنابراین دولت باید با برنامه ریزی اصولی کشاورزان را یاری دهد که به نحوکارشناسی شده و اقتصادی چرخه تولید را به حرکت  درآورند.

نماینده مردم تنکابن،رامسرو عباس آباد در مجلس شورای اسلامی بابیان اینکه صادرات کیوی و فرهنگ سازی برای مصرف داخلی از راهکارهای  اساسی برای بهبود وضعیت  کشاورزان تلقی می شود،تصریح کرد:پرداخت مشوق های صادراتی برای صادرات کیوی به بازارهای کشاورزی بین المللی از محورهای دیگری  است که می تواند وضعیت کشاورزان را در  این زمینه بهبود ببخشد.

وی ادامه داد:پشتیبانی دولت به منظور تسهیل و کاهش تعرفه های صادراتی درکنار ایجاد مشوق صادراتی از عواملی است که می تواند فضا را برای صادرات بهینه کیوی به  بازارهای بین الملی را مهیاکند.

شریعت نژاد،افزود:پیامد مثبت شناسایی بازارهای خارجی و تلاش درجهت اتخاذ سیاست های بین‌المللی با ثبات را می توان در افزایش  صادرات کیوی در عرصه بین المللی جستجوکرد.

 وی ادامه داد:تامین مکفی کانتینرهای سردخانه دار وحمل از طریق دریا نیز از دیگرمولفه های مطمئن برای تقویت بازار صادراتی کیوی است.

عضوکمیسیون کشاورزی،آب و منابع طبیعی مجلس با بیان اینکه ارائه تسهیلات کم بهره برای بازسازی باغات برای  بهبود وضعیت کیوی کاران در دستورکارقراربگیرد،یادآورشد:توسعه صادراتی کیوی با توجه به کیفیت و نوع تولید محصول می تواند راهگشای  وضعیت اقتصادی کشاورزان باشد./

پایان پیام

کلید واژه ها

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000