fa , تکدی گری, محمدرضا بادامچی شکل گیری تکدی گری مدرن در پایتخت/ متکدیان به اسم کمک به موسسات نامشخص تقاضای پول می کنند عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از معضل تکدی گری مدرن در پایتخت، گفت: در دستگاه ها هیچ عزمی برای رفع معضل تکدی گری نیست. 3/18/2017 8:56:04 AM 3/15/2017 9:29:43 AM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/11/201611105625129313_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/11/201611105625129313_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۴
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
بادامچی:

شکل گیری تکدی گری مدرن در پایتخت/ متکدیان به اسم کمک به موسسات نامشخص تقاضای پول می کنند

سرویس اجتماعی
عضو مجمع نمایندگان استان تهران با انتقاد از معضل تکدی گری مدرن در پایتخت، گفت: در دستگاه ها هیچ عزمی برای رفع معضل تکدی گری نیست.
جمعه 27 اسفند 1395 ساعت 10:15
شکل گیری تکدی گری مدرن در پایتخت/ متکدیان به اسم کمک به موسسات نامشخص تقاضای پول می کنند

محمدرضا بادامچی در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با یادآوری تغییر روش تکدی گری در پایتخت، گفت: متاسفانه مشاهده می شود که خانم های جوان در اکثر مناطق تجاری پایتخت مقابل بانک ها و مراکز تجاری جلوی مردم را می گیرند و با اصرار به اسم کمک به موسسات نامعتبر و نامشخص تقاضای پول می کنند.

نماینده مردم تهران، ری، شمیرانات، اسلامشهر و پردیس در مجلس شورای اسلامی از بی توجهی شهرداری، استانداری و وزارت کشور نسبت به معضل تکدی گری در پایتخت انتقاد کرد و افزود: متاسفانه این دستگاه ها با بی توجهی و بی تفاوتی از کنار این دست آسیب ها می گذرند این در حالی است که متکدیان به طور مداوم روش خود را برای تکدی گری تغییر و از احساسات مردم سوء استفاده می کنند.

بادامچی با انتقاد از معضل تکدی گری مدرن در پایتخت، گفت:  تکدی گری چهره پایتخت را مخدوش و آسیب های اجتماعی را افزایش می دهد؛ به صورت جدی نیاز است دستگاه های ذی ربط در جهت رفع معضل تکدی گری همکاری مناسبی را با هم داشته و نسبت به این معضل بی تفاوت نباشند زیرا بی توجهی شیوع چنین آسیب هایی را به دنبال دارد.

این نماینده مردم در مجلس ادامه داد: بهتر است شهرداری و بهزیستی نسبت به جمع آوری متکدیان سطح شهر پایتخت اقدام و متکدیان نیازمند و مافیای تکدی گری را شناسایی کنند.

عضو مجمع نمایندگان استان تهران،  با انتقاد از اینکه در دستگاه ها هیچ عزمی برای رفع معضل تکدی گری نیست، تصریح کرد: در جلسات مختلفی که با وزیر کشور داشتیم ایشان قول دادند که نسبت به مدیریت این معضل اقدام کند؛ البته مجمع نمایندگان استان  نگاهی جدی به آسیب های کلانشهر تهران داشته و تمامی اهتمام خود را برای مدیریت و رفع آنها به کار می برند.

پایان پیام

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

زنجیره خبر

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC