هدر اصلی سایت
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter
شریعت نژاد:

روابط ایران و انگلیس کج دار مریز پیش می‌رود

سرویس سیاسی
نماینده مردم رامسر در مجلس معتقد است انگلیسی‌ها بر اساس منافع خود درخواست بازگشایی سفارت این کشور را دادند و ایران هم بر اساس اصل تعامل این موضوع را پذیرفت.
جمعه 4 فروردین 1396 ساعت 10:01
روابط ایران و انگلیس کج دار مریز پیش می‌رود نماینده مردم رامسر در مجلس معتقد است انگلیسی‌ها بر اساس منافع خود درخواست بازگشایی سفارت این کشور را دادند و ایران هم بر اساس اصل تعامل این موضوع را پذیرفت. http://cdn.icana.ir/d/019/201606100125643544.jpg روابط,ایران,و,انگلیس,کج,دار,مریز,پیش,می‌رود Icana

شمس الله شریعت نژاد در گفت و گو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت منافع انگلیس و آمریکا را دارای پیوندی دیرینه عنوان کرد و گفت: روابط ایران با آمریکا با توجه به اصول شکل گیری نظام جمهوری اسلامی کاملا نشدنی است لذا باید در خصوص روابط با انگلیس نیز به صورت کج دار مریز را جلو ببریم.

نماینده مردم رامسر، تنکابن و عباس آباد در مجلس شورای اسلامی بر همین اساس تصریح کرد: انگلیسی ها هیچ گاه بنا بر همکاری با ایران نداشته اند لذا نمی توان به آنها اعتماد کرد و باید بدانیم که وعده های آنها قابل اتکا نیست اما از آنجایی که جمهوری اسلامی اصل را بر تعامل گذاشته، درخواست بازگشایی سفارتخانه های انگلیس و ایران را پذیرفته است.

وی در ادامه با بیان اینکه انگلیسی ها از اساس با نظام ما زاویه جدی دارند، اظهار کرد: وجود تفکر براندازی در سیاست انگلیسی ها برای ما کاملا محرز است که شاهد این قضیه حمایت جدی و روشن آنها از گروه های معاند جمهوری اسلامی است که البته اگر غیر از این بود باید شک می کردیم.

شریعت نژاد ادامه داد: جمهوری اسلامی همواره در حال خوف و رجا با انگلیسی هاست و صرفا ما نیز در جهت تأمین منافع خود با آنها همکاری کرده و با ملاحظاتی داریم که رعایت می کنیم.

عضو کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی در مجلس شورای اسلامی در پایان خاطرنشان کرد: از سوی دیگر انگلیسی ها نیز قطعا در جهت تأمین منافع با ما وارد ارتباط می شوند که در حال حاضر ارتباط با ایران به نفع منافع آنهاست البته ما هم مخالف این همکاری نیستیم اما اعتمادی هم وجود ندارد./

پایان پیام

پیشنهاد سردبیر
اخبار برگزیده
ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000