fa , قاضی پور ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور/برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت تولیدات ملی لازم است عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور، گفت: باید با الگوگیری از تجربیات موفق کشورهای پیشرفته بتوانیم در کسب سهم بیشتر از بازارهای جهانی و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم. 3/20/2017 2:29:15 PM 3/19/2017 11:51:50 AM Icana http://media.icana.ir//Image/2016/08/201608102356062767_Orig.jpg http://media.icana.ir//Image/2016/08/201608102356062767_Thum.jpg Icana
Icana.ir
جمعه ۸ اردیبهشت ۱۳۹۶ ساعت ۲۰:۳۰
PrintPageچاپPrintPageچاپ با عکس ToFriendارسال به دوستان Whatsapp google_plus Line twitter Telegram
قاضی پور تاکید کرد:

ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور/برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت تولیدات ملی لازم است

سرویس اقتصادی
عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس، با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور، گفت: باید با الگوگیری از تجربیات موفق کشورهای پیشرفته بتوانیم در کسب سهم بیشتر از بازارهای جهانی و تحقق اقتصاد مقاومتی تلاش کنیم.
دوشنبه 30 اسفند 1395 ساعت 14:29
ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور/برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت تولیدات ملی لازم است

نادر قاضی پور در گفت وگو با خبرنگار خبرگزاری خانه ملت، با تاکید بر ضرورت حمایت از تولید ملی با هدف بهبود وضعیت اقتصادی کشور، گفت: تولید با کیفیت یکی از عوامل مثبت شدن تراز تجاری کشور خواهد بود ؛زیرا با این شرایط رغبت برای خرید تولیدات ملی بیشتر است.

نماینده مردم ارومیه در مجلس شورای اسلامی، با بیان اینکه پیشی گرفتن صادرات از واردات مسیر طی شده از سوی کشورهای پیشرفته است، افزود: باید با الگوگیری از تجربیات موفق کشورهای پیشرفته بتوانیم در کسب سهم بیشتر از بازارهای جهانی تلاش کنیم.

مثبت شدن تراز تجاری کشور یعنی گام برداشتن در مسیر اقتصاد
وی با تاکید بر اینکه مثبت شدن تراز تجاری کشور یعنی گام برداشتن در مسیر اقتصاد مقاومتی، تصرح کرد: در ابتدا شاید مثبت شدن تراز تجاری ممکن نشود اما به مرور با در نظر گرفتن پیش شرط ها رشد صادرات و بهبود وضعیت اقتصادی کشور ممکن می شود.

 این نماینده مردم در مجلس دهم، ادامه داد: با مثبت شدن تراز تجاری کشور در بخش صادرات غیر نفتی درآمدی پایدار حاصل خواهد شد.

قاضی پور با اشاره به بندی از سیاست های ابلاغی مقام معظم رهبری در خصوص مدیریت مصرف با تأکید بر اجرای سیاست‌های کلی اصلاح الگوی مصرف و ترویج مصرف کالاهای داخلی، افزود: برنامه ریزی برای ارتقای کیفیت رقابت پذیری در تولید یکی از ملزوماتی است که می تواند تضمینی بر صادرات تولید ملی باشد. 

عضو کمیسیون صنایع و معادن مجلس شورای اسلامی، یادآور شد: ارایه مشوق های مختلف در زمینه تولید با کیفیت و رعایت الگوی مصرف می تواند رکود حاکم بر اقتصاد را کاهش داده و به بهبود اوضاع کمک کند./
پایان پیام

کلید واژه ها

ارسال نظر
 
نام کامل :
ایمیل :
متن :
تعداد کاراکتر 0 از 4000

fa Icana

استفاده از این مطالب فقط با ذکر منبع "خانه ملت" مجاز است

Icana.ir ۲۰۱۷ ©

Powerd By : Tasvirnet
PC